Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit értetek fogadott orvos alatt?

Mit értetek fogadott orvos alatt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. akit felkérsz, hogy vezesse le a szülésedet, vagy ő végezze el a műtéted.
2016. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak az sztk-s orvosra vonatkozik, a magánrendelésre nem?

És akkor az sztk-snak ezért fizetnek is a kismamák, ugye? Minden alkalommal és még a szülés után is fizetnek?


Akinek nincs fogadott orvosa az mindig máshoz kerül, vagy pont ezért tartozik egy adott körzet egy adott orvoshoz, hogy pénz nélkül is mindig ő vizsgálja?

2016. febr. 19. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogadott doki, ahogy az első is írja, szlésre és terhesgondozásra vagy egy tervezett műtétre szól.

Többnyire ilyyenkor előre megbeszéled az orvossal,hogy milyen feltételek mellett vezeti le a szülésed ( anyagi oldal)

Ha nincs fogadott orvosod, akkor pl terhesgondozás alatt vagy mindig máshoz mész az SZtk-ban, de lehet azt is, hogy minden hónapban ugyanahhoz a dokihoz kérsz időpontot.

Ez akkor gáz, ha van olyan hónap amikor nem rendel az sztkban a doki vagy csak 1-2 napot,mert előfordulhat,hogy nem marad már neki szabad időpontja amit lefoglalhatsz. Ilyenkor mehetsz a magánrendelésére, ezt vele kell megbeszélni hol és mennyi egy alkalom, vagy másik orvoshoz foglalsz időpontot, de terhesség alatt a nők általában egy dokihoz szoktak járni végig.

Én úgy csináltam, hogy amikor a dokim nem rendelt sztk-ban, vagy nem volt már időpontja ( havi max 2-3 napot rendel itt) akkor mentem a magánrendelőjébe.

Szülésért külön megbeszélt összeget fizettem ki neki.

2016. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!