Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 14 éves vagyok és még nem...

Én 14 éves vagyok és még nem jött meg! Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés

Olyan ciki h az osztályomban már mindenkinek megjött csak nekem nem. / palyzsmirigy alulműködésem van de aztmondta az orvos h még nem késő/

Lécci ha válaszoltok írjátok már meg h mikor jött nektek meg...


2008. szept. 19. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem 12 évesen jött meg, de még nem kell aggódnod. Főleg, hogy az orvos is megmondta. Ha 16évesen nem jön meg akkor mesterségesen (gyógyszeresen) "ingerlik" a szervezetet peteérésre. Esetleg a Kriston intimtornát javasolnám, próbéld ki! Gyógynövényboltokban lehet kapni a könyvet (de lehet h pl Libriben is van) és sokaknak megjött tőle, úgy, hogy még egyszer sem... Huszonéves lányoknak is. Ártani pedig nem árt, késöbb is jól jöhet az erős hövelyizomzat a szexben és idősebbkorban a bepisilés ellen :)
2008. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbe esned majd megjön.Én is 14-15éves voltam mikor megjött.Addig meg használd ki,hogy neked nincs ilyen problémád.
2008. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gáz, ne aggódj miatta. Én 14 és fél éves voltam, amikor nekem megjött.
2008. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, és nekem is csak 14,5 évesen jött meg. Engem is nagyon zavart, hogy mindenkinek megvan az osztályban, csak nekem nem. Sőt úgy ballagtunk ki, hogy én még nem voltam nagylány. Nagyon szerettem volna beteg lenni, aztán a ballagás után két nappal megjött. Szóval még messze nem késő. Örülj, hogy ezzel nem kell bajlódnod.
2008. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ:)
2008. szept. 20. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!