Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, ég. Fehér bőrszerű...

Viszket, ég. Fehér bőrszerű dolog?

Figyelt kérdés
Az orvosom antibiotikumot írt fel. Szedtem ameddig kellett de két napja elkezdett viszketni a puncim és fehér valami van rajta és a csiklómon. A csiklóm fáj és meg is duzzadt a bőr körülötte. Ez mi? Mit csináljak? Már két napja alig alszom miatta.

2016. febr. 21. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az orvosom antibiotikumot írt fel"


Mire, erre ?

2016. febr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem derül ki abból amit írtál, hogy ki írta fel az ATB_ot . Nőgyógyász, háziorvos ? Mindegy is . Mutasd meg magad egy nődokinak, ez valamiféle gomba lesz .
2016. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Torokgyulladásra írta fel és szedtem is.A háziorvosom írta fel. Még soha nem voltam nőgyógyásznál...
2016. febr. 21. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Hüvelygomba lehet esetleg, antibiotikum elősegíti legalábbis.


De 100%-kos választ ezen az oldalon ne várj.


ha nagyon viszket, akkor orvos!

2016. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 curiousgeorge09 válasza:
Szia! Hasonló a történetem, bár nem vagyok lány. Te legalább tudod, hogy az antibiotikumtól van :) Én nem tudtam, csak azt, hogy hasonló tüneteket produkáltam. Kb. egy hónapja a makkom kezdett el megdagadni, vöröslött és viszketett. Innen az oldalról láttam, hogy mindenki a Canesten kenőcsöt javasolja, hát kipróbáltam. Csak rosszabb lett, így egy hét után elmentem bőrgyógyászhoz, addigra már a fitymám is szétrepedezett. Én ott tudtam meg, hogy a korábban szedett antibiotikum okozta. Szerencsére még úgymond időben mentem, mert ha minden igaz, elkerültem a kést. Kaptam a fertőzésre gyógyszert, valamint sóoldattal kellett "tisztítanom" magam. A fertőzés elmúlt, de a sóoldat eléggé kikezdte a fitymám, a mai napig nem tudott rendesen meggyógyulni. Már alakul, de még mindig van rajta egy 5 Ft. nagyságú terület, ami gennyes, sebes. Ruha dörzsöli, géz beleragad... Mindezt nem sajnáltatásból osztom meg Veled, csak éreztetni szeretném, mennyire megérné időben elmenned orvoshoz. Nőgyógyász, vagy bőrgyógyász, Rajtad áll, mindkettő segíthet szerintem. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2016. febr. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!