Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális dolog, ha nagyon...

Az normális dolog, ha nagyon szűk a puncim?

Figyelt kérdés
Megy a szex, nem vaginizmusról van szó, de pl. ha nem vagyok felizgulva, akkor nem tud behatolni a srác, vagy csak nagyon nehezen. Ez baj?
2016. jan. 29. 22:23
 1/9 anonim válasza:
Velem is ez van. Az ujjazás is fáj néha.
2016. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én imádom a szűk puncit. De azért, ha már iszonyatosan szűk, akkor nem biztos, hogy élvezném (nem fizikailag), hanem lelkileg, hogy feszíti a lányt a pénisz.
2016. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az a feszítő érzés a legjobb, legalábbis nekem.. :)
2016. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

"ha nem vagyok felizgulva, akkor nem tud behatolni a srác"


Milyen meglepo...


Van egy erdekes dolog, ugy hivjak elojatek. Tudom nem hallottatok meg rola, de talan ideje lenne utananezni.

2016. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon imádom ha szükpuncit!
2016. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden nőnél így van.

Hgy baj-e? Ezt neked kell eldönteni. De ilyenkor használni kell síkosítót, nehogy kidörzsöljön a srác.

Ha vibrátorozol kicsit, elég gyorsan kitágulsz. Természetesen a vibrátort nem kell magadba tenned, csak a csiklódon használni. Utána már mehet a menet.

2016. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ok lehet, hogy tudatalatt félsz- ez a vaginizmus.. az ottani izmok sajnos tudatosan nem befolyásolhatóak. Védekezés megfelelő? mert a félelem fő oka a nem kívánt terhesség.
2016. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előjáték ide vagy oda, ha egy nőnek nincs kedve a szexhez, nem mindig segít az előjáték sem.

A vibri hamar elintézi a tágítást.

Mellesleg ha egy nőnek nincs kedve a szexhez, inkább ő maga is úgy van vele, hogy essünk minél hamarabb túl rajta, nem még 20 percig, fél óráig előjátékozni, hátha esetleg kedvet kap hozzá...

2016. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs az ember felizgulva, miért kellene behatolni? Ezt nem értem.
2016. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!