Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Csak normál menstruác...

S. O. S. Csak normál menstruáció, vagy valami nagyobb baj van?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,3 napja vesztettem el a szüzességem(mivel nagyon szeretjük egymást a barátommal,meg már régóta együtt voltunk és felkészültnek éreztem magam,szóval ha lehetne,lelkifröccsöt nem kérnék)véreztemis,de estére el mult.NÉztük a gumit,ki volt szakadva és mondta barátom hogy kicsi sperma be is ment.

Aztán másnapenyhén barna (szagtalan) folyásom volt,barátom mondta hogy vesz nekem tesztet meg 72 órás tablettát(ezt még tegnap mondta,azóta lemondtunk a tabirol mert nem szeretnék még szedni ilyet meg amugy se szedhetnék még szerintem).Mondta hogy védőnőtöl hallotta hogy ha beleülök egy kád forró vízbe,nagy esély van rá hogy elmegy a baba,ha van is(én az abrtusz ellen vagyok,de még egyetemre is akarok menni,meg ilyen fiatalon fel sem tudnám nevelni :( ) Tegnap este ezt a forró vizeset meg is csináltam.Ma mikor hazajöttem sulibol,akkor láttam,hogy barna a bugyim.....először azt hittem hogy csak meg fog jönni,de lehajtottam a wc ülőkét,ráültem és felraktam a lábam,akkor láttam hogy nagyon vérzek és ilyen takony szerű nyúlós valami ami véres,vagyis a vér ugy folyik meg nyúlik mint valami takony (bocsi a kifejezésért nem tudtam jobban fogalmazni) raktam be betétet,és iszonyatosan folyik.... nagyon félek hogy valami baj van.. :( ELvetétlem volna,(ha ennyi idő alatt megfoganhatott e,amit kétlek)vagy csak menstruáció?? :(

Normális válaszokat köszi.


2016. febr. 22. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez csak menstruáció.
2016. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi,kicsit most már megnyugodtam :)
2016. febr. 22. 16:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Mégis mi az a iszonyatosan folyik? Hány óránként cseréled?
2016. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15-20 percenként,éjszakai always betétet
2016. febr. 22. 16:12
 5/17 BlackLove ***** válasza:
37%

Ez furcsa. Az együttlét után 14 nappal mindenképp csinálj tesztet!

És írd a fejleményeket!:)

Ha gondolod beszélhetünk privátba, lány vagyok, és nem túl sokkal idősebb tőled! Én is voltam már ilyesmi helyzetbe , tudom,hogy félsz. Nyugiii !:)

2016. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mikorra kellet volna, hogy meg jöjjön és hány napja van meg?

Az elmondásod szerint csak menzesz.Én is fiatalon barnáztam ez normális. Az összes lány osztálytársam erről számolt be.

ha alvadt vér jön ki az csak azt jeleni,hogy nagyobb darab szakad le.

2016. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En is azt mondtam volna, hogy menstruacio, de 20 percenkent ejszakai betetet cserelni nem biztos, hogy egeszseges dolog, sztem sürgösen szolj anyukadnak! Olyan angyon engem se vilagositottak fel, szoval azt nem tudom, hogy tenlyeg nem vehetsz e be 13 evesen esemeny utanit (nem javasolt, az biztos), de csak megsugom, attol, hogy beülsz egy kad vizbe, nem fogsz elvetelni. Es a teszttel sem mentek sokra egy nappal az aktus utan, ennyi idö utan még az orvos sem tudja megallapitani a terhesseget.
2016. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A beágyazódás eltarthat egy darabig, én azt gondolnám, hogy ez bizony menses. Nagyon, nagyon szór a menses milyensége, még egyetlen embernél is. Több évtized teljesen normális menses után néha most előfordul egy-egy gigaerős nap (3-4 napnyi megy le egy nappal alatt), s 20 perces csere is volt már. Ez normális. Van, akinek mindig iszonyatosan erős.


A forró víz ugyan semmit sem ér, ez nem így működik...

2016. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Húha itt aztán vannak bajok.

Rendkívül felkészültek lehettetek ha sikerült kiszakítani a gumit, ráadásul rögtön elsőre.

A megtermékenyülésről meg kb semmit nem tudsz.... ~14 nap kell hozzá, hogy beágyazódjon egyáltalán és kimutassa a teszt, vagy megmondhassa az orvos. Volt egyáltalán eddig normál, rendszeres menzeszed? Abból azért lehetne számolgatni. A esemény utáni semmilyen korban nem jó ötlet, 13 évesen még rosszabb, de ha sikerült is teherbe esned, az abortusznál biztos jobb. A megoldás pedig az, hogy szólsz otthon. Ha szexelni felnőtt vagy ugye...

A népi praktikák meg nem érnek semmit, úgy mint megszakításos védekezés, sperma kimosása, forró vizes fürdő...

2016. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és valószínű, hogy menzesz, de az ilyen gyakori betétcsere nekem nem tűnik normálisnak.


(a forró vizes fürdő nem vetélésre vetélésre való, hanem a vérzést segíthet meghozni)

2016. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!