Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsősorban olyan nők véleményé...

Elsősorban olyan nők véleményére lennék kiváncsi akiknek van babájuk (kisebb nagyobb :D). Be fog ez állni normálisra menstruáció terhesség után?

Figyelt kérdés

5 hónapos lesz a kislányom. ápr elején jött meg először (amit annyira nem vártam, de szerencsére utdom szoptatni), utána 3 hétre rá, most meg pár napja(kb 30 napra). eddig teljesen pontosan 28 napja jött meg (nyilván terhesség előtt) és olyan 4-5 nap alatt vége lett (kb 1 betét elég is lett volna 1 napra, de nyilván cserélgetni kell)....aztán most meg egy helyben ülök csinálom a doglom...és 2 óra alatt úgy átázok, hogy ijesztő....:( tegnap is ez volt....annyira erősen megvan és 1 hétig folyamat....eddig azt hittem oké erősen megvan, de talán 1-2 nap alatt vége lesz,de nem.

Viszont a hajam meg nagyon hullik, fodrász szerint a vérveszteség(szülés közben volt komplikáció, normális szülés, de vérzés nem állt el, kaptam vért is).

Forduljak dokihoz, nőgyógyászhoz ezzel szerintetek, vagy beáll egyszer a terminusra(de a sokasága akkor is zavar)



2015. jún. 2. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen menj orvoshoz.Mielőbb.

Én semmi ilyet nem tapasztaltam szülés után.

2015. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!