Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5napja késik. De miért?

5napja késik. De miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 napja késik a ciklusom. Tegnap meg ma is éreztem úgy hogy mindjárt meg fog jönni. De nem. De miért nem? A múlt héten hétfőtől szerdáig sírtam és gyomor görcsöm volt mert egy elég nagy "ütés" ért. És 2hete voltam együtt a barátommal. Valami segítség esetleg h miért nem jön meg?

2016. febr. 22. 17:19
 1/5 HUN_Sector ***** válasza:

A barátoddal védekeztetek?

Egyébként sokszor a stressz is gátolja, hogy megjöjjön.

2016. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Védekeztünk és nem is bennem megy el. Ezt elfelejtettem mondani. A stresszes időszak meg olyan volt hogy hétfőn elkezdtem lihegni amikor meséltem hogy mi történt és majdnem elajultam mert akkor traumakent ért a dolog
2016. febr. 22. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásként mondom, csak azért, hogy ne hozd magad ciki helyzetbe: nem a ciklusod késik, hanem a vérzésed. A ciklusod hosszabb a megszokottnál. A ciklus az az időszak, ami a vérzésed első napjától a következő vérzés első napjáig tart, tehát folyamatosan van, nem tud késni :)
2016. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A stressztől, traumától simán késhet. Persze a magad megnyugtatására csinálhatsz egy tesztet, akkor legalább utána ezen nem stresszeled magad még tovább.

Azt írod, "ütés" ért. Ezt szó szerint kell vennünk vagy inkább sorscsapásra gondoljunk?

2016. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sorscsapás. Traumara kell gondolni. Nem szó szerint.
2016. febr. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!