Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többször is kialakult már...

Többször is kialakult már petefészekciszta, ebből később lehet baj? 16l

Figyelt kérdés
Több mint egy éve 2 havonta bal oldalt a petefészeknél szúrást érzek. Voltam vele 1 éve orvosnál, és azt mondta hogy petefészekcisztám van, és azt mondta, hogy akkor menjek vissza ha panaszom van. Visszamentem hozzá és azt mondta, hogy még fiatal vagyok és ez normális. Voltam másik orvosnál és ő is azt mondta h még fiatal vagyok... A menstruációm 10 napig tart és erre is azt mondták, hogy még fiatal vagyok.. Én már nagyon nem birom ezt, hogy állandóan 2 havonta szúr a hasam oldalt. Annyira szokott szúrni :( Anya azt akarja, hogy menjek vissza, de én azért nem fogok visszamenni, hogy megint hallgassam, hogy nincs semmi bajom és még fiatal vagyok..Ti a helyembe visszamennétek? Lehetnek ebből problémák majd később ha többször is kialakult?
2016. febr. 22. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy harmadik dokit is, mert nem normális, hogy tojnak a panaszodra. Egyáltalán milyen cisztád van? Mert nagyon nem mindegy! PCOS?

Endokrinológushoz is beutalhatna a nőgyógyász, hogy nézzék meg a hormonszintedet, hiszen a cisztákat meg a túl hosszú menstruációt mindig kisebb-nagyobb hormoningadozás okozza.

Amit addig is tehetsz magadért, az az, hogy sokat mozogsz, kerülöd a sok mesterséges anyagot, tartósítószert tartalmazó élelmiszert és kozmetikumot, visszaszorítod a finomított cukor és a finomliszt-bevitelt. Ezzel segítesz a hormonháztartásodnak kiegyensúlyozottan működni. Keress rá a neten arra, hogy ösztrogén-dominancia. Ha a tünetekben magadra ismersz, érdemes ezen is elgondolkodni, doki véleményét kérni.

2016. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, a lényeget kihagytam: igen, lehetnek ebből később problémák, pl. meddőség. Minél hamarabb kezelik a problémát, annál jobb.
2016. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!