Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csípő érzés szex közben és...

Csípő érzés szex közben és főleg utána pár órán át a hüvelybemenetnél mitől lehet?

Figyelt kérdés
Csak azóta van, hogy fogamzásgátlót szedek, de előtte nagyon benedvesedtem mindig, szerintem most is ugyan úgy... Fehér folyásom mindig is volt, nődokihoz elég sűrűn jártam mostanában emiatt (meg felfázás miatt), adott kúpot is meg szájon át alkalmazandó tablettát nekem is meg a páromnak is. Neki semmi panasza (pedig óvszer nélkül szexelünk a tabletta óta), lehet hogy mégis valami fertőzés?

2015. ápr. 13. 01:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A kúp után használtál hüvelyflóra helyreállítót? És a szájon t szedhető antibiotikum volt? Utána is kellene probiotikum. Mert így meggyengül a hüvelyflórád, és amiatt lehet csípő érzés, nekem is szokott lenni. Nem vagyok orvos, de szerintem ez nem fertőzés, csak kicsit megbillent a flóra talán gombás irányba.

Egyébként én a Vitagyn C hüvelyflóra helyreállítót ajánlom, mert 6 adagoló van hozzá, így szabályozhatod mennyit használsz el (mondjuk 6 napig tart egy kúra), másrészt van benne ezüst kolloid, ami eleve gombaölő és antibakteriális hatású. Ezen kívül persze az egész egy tejsavas krém.

2015. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!