Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó magán nőgyógyászt keresek...

Jó magán nőgyógyászt keresek Budapesten, kihez menjek?

Figyelt kérdés

Voltam már sztk-ban is, de abból köszönöm nem kérek.

Megfordultam több magán nődokinál. Empatikusak, kedvesek, de segíteni eddig nem tudtak. A problémám visszatérő.

Olyan nő segítségét várom, aki hasonló problémával küzdött, és talált orvost aki tudott segíteni neki. Több éve visszatérő hüvelyi fertőzésem van. Tavaly méhszájsebet is diagnosztizáltak, majd a következő orvos aki vizsgált, ezt észre sem vette. Mindkettő magán volt. Az utóbbit ezen az oldalon ajánlották. Sajnos időközben elvetéltem, és a kórházban a műtét után mondta a doki, hogy nagyon csúnya a méhszájam, megkérdezte mikor voltam nődokinál, elcsodálkozott mikor mondtam neki 2 hónapja. Ő felajánlotta a segítségét, hogy a 6 hetes vizsgálat után keressem meg, a magánrendelésén, de hozzá nem szeretnék visszamenni. Kit ajánlotok? A pénz már nem érdekel, csak legyek végre egészséges. Nem szeretnék orvosról orvosra járni.


2016. febr. 24. 12:21
 1/1 anonim válasza:
dr. Galamb Ádám, nagyon ajánlom
2016. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!