Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érezhetem magam terhesne...

Mitől érezhetem magam terhesnek? Mással volt már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tapasztalt már más is hasonlót,vagy csak kezdek megbolondulni? :D


Körülbelül 3-4 hónapja azt álmodtam, hogy terhes vagyok egy fiúval és amikor felèbeedtem rájöttem, hogy tényleg késik a menstruációm. Akkor még nem igazán törődtem vele, mert csak pár nap volt és nálam ez amúgy is szokásos. Aztán egyre sűrűbben kezdtem a terhességgel álmodni és a menstruációm már 2 hetet csúszott. Elkezdtek fura tüneteim lenni, állandóan álmos voltam, folyamatosan érzékenyen reagáltam mindenre, sűrűn kellett pisilnem, volt olyan nap, hogy 11szer voltam. A melleim fájtak, állandó fel voltam puffadva és a méhemben nagyon Furcsa csikis értés volt, vagy mintha valaki belülről simogatná. Elmentem az orvoshoz, aki azt mondta, hogy biztosan ciszta lesz, amit az uh meg is erősített. Pár napra rá megjött , de valamivel kevesebb, mint szokott. De az álmaim nem hagytak békén. Olyanokat álmodtam hogy a még nem született fiam győzköd , hogy a teszt csak azért negatív mert korai volt még. Aztán ahogy elmúlt a menstruációm a tüneteim nem enyhültek, egyre többször sírok minden apróságon, havim januárban nem is volt,aztán a következő hónapban már alig volt csak meg, inkább csak csepegett a 3. Naptól és megint késett 2 hetet. Azóta a fejem is állandóan fáj, bár az lehet a mostani időjárás miatt is, és aprókat görcsölök és olyan érzésem van amikor nyújtózkodok, mintha feszülne a méhem is. Igazából nem sok esély van arra,hogy terhes legyek, de megőrülök attól, hogy olyan érzésem van mintha mégis az lennék és mintha érezném hogy igenis itt van az a gyerek akiről álmodok mindig. Mintha a tudatalattim győzködne folyamatosan. Van esetleg valami tippje valakinek, hogy ezt az ugymond teves megèrzèst hogy lehetne elmulasztani? Egyébként nem vágytam gyerekre, nem is férne bele most az életembe


2016. febr. 27. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos meg mondta, hogy nem vagy terhes! 2 hét késésnél egy orvos meg tudja mondani.

Persze, ha élsz nemi életet védekezés nélkül, akkor bármikor terhes lehetsz.

De amit te csinálsz, az a terhesség inkább a fejedben van. Konkrétan bemagyarázod magadnak, hogy terhes vagy. Semmi több!

Amúgy amilyen tüneteket leírtál, az mind illik a cisztára, a többi meg lehet időjárástól, stressztől, illetve valamilyen emésztési problémától. Illetve nagy részét bebeszéled magadnak!

2016. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Áll teherheseget szimulalsz
2016. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor azt hittem, hogy terhes vagyok, nekem is voltak tüneteim, de amikor az orvos megerősítette, hogy nem vagyok, abban a pillanatban elmúltak.
2016. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!