Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel arra keltem hogy...

Ma reggel arra keltem hogy valami fehér nyálkás izé volt a bugyimba mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon félek! Anyukám még nincs itthon dolgozik így nem tudtam megkérdezni tőle! S.O.S félek!!! 12/L

2016. febr. 28. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérfolyás, teljesen normális. Így tisztul a hüvelyed. Ne aggódj,minden lánynak van. Természetes dolog.
2016. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fehérfolyás, minden nőnek van, nemsokára meg fog jönni (1-2 éven belül).
2016. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kell félni, fehérfolyás. Teljesen normális, ameddig nem büdös/sárgás/folyós, ilyesmik.

Mindenkinek van ilyen.

Nekem kb. 10 éves korom óta van és 12 évesen jött meg először.

14/l

2016. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális,tini korban jelenik meg a folyás amikor serdülni kezdenek a lányok.


Ezt fehér folyásnak hívják. Minden nőnek van,a hüvely tisztulását szolgálja. Színe fehér,átlátszó és amikor száradni kezd halvány sárga lehet,pici szaga van.

Ennek mennyisége eltérő,valakinek alig van,másnak egész sok van.De olyan is van hogy reggel alig van a bugyiba aztán pár óra múlva tök sok van



DM-ben,Roosmanban lehet egyenként csomagolt,nagyon vékony Libresse Economy tisztasági betétet venni,ezt használd és tiszta marad a bugyid

2016. febr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!