Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló gyogyszerekhez...

Fogamzásgátló gyogyszerekhez minek vesznek HCG vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyogyásznál aki elküldött vérvételre vizelet mintára és köztük HCG re most utána olvastam és álltalában terhes nőknél alkalmazák. (Nem vagyok terhes nem élek nemi életet)

2016. márc. 1. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
a hormonháztartáshoz kell - végül is egy nagyon finom, természetes rendszerbe egy mesterséges beavatkozás történik - tudni kell, milyen állapotban van az a rendszer
2016. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, hogy biztos lehessen benne, hogy nem vagy terhes. Másrészt "hormonilag" ki kell vizsgálnia, hogy a legmegfelelőbb gyógyszert írhassa fel.

Amúgy ha nem élsz nemi életet, miért van szükséged fogamzásgátlóra?

2016. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
(2 -nyilván fog, és értelmes, felelősségteljes gondolkodású a kérdező)
2016. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz igen a hármas megválaszolta azért kell a fogamzásgátló készitmény.
2016. márc. 1. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A terhesség kizárására. Sajnos a mai világban nem lehet mindent elhinni a páciensnek. Oké, hogy te értelmesebb vagy és nem hazudsz ilyenről, de bizony előfordul:D

A másik, amit itt említettek, az hülyeség. Egyrészt azért, mert HCG csak terhes állapotban és bizonyos daganatok esetén termelődik, így a hormonrendszer működéséről semmi adattal nem szolgál. Másrészt hormonvizsgálattal sem lehetne megállapítani, hogy kinek milyen tabi lesz a megfelelő.

2016. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek a fogamzásgátló ha nem élsz nemi életet? Hatalmas pusztítást csinál a szervezetedben. Szerintem állj le vele.
2018. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!