Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Gynoflor hüvelytablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nektek mire írta fel a nőgyógyász? Használt? Esetleg fellépett valamilyen mellékhatása? Nálam mikor reggelre a tabletta kifolyik, viszkető érzést érzek, de csak akkor. Ez természetes?
2010. ápr. 1. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
én életemben egyszer találkoztam haladó szellemű nőgyogyóval. ő írta fel, mert erős antibiotikummal kezeltek. a kezelés idejére felírt gomba elleni kúpot, nehogy kialakuljon az antibiotikumtól, és a kezelés utánra, a normál hüvelyflóra visszaállítására a gynoflort.
2010. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És neked milyen rendszerességgel kellett használnod?
2010. ápr. 1. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
én már régen használtam azért kaptam, mert sok folyásom volt bár azt mondta, h nincs semmi probléma, azért felírta ezt! Míg használtam egyértelmű, h kevesebb lett, de amint vége lett a kúrának újra sok lett! Másik dokihoz is elmentem ő se állapított meg semmi korosat és azt mondta, h jól járt el a doki tőle gyógyszert meg kúpot is kaptam ugyanaz volt az eredmény míg használtam kevesebb volt, de utána.....
2010. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanez van, és azt mondja, hogy nincs semmi bajom, de szerintem az nem egészséges, hogy annyira erős a folyásom, hogy napi szinten tisztasági betét kell hordanom. Én most használom először, de még nem érzek változást. Neked napi szinten kellett használnod?
2010. ápr. 1. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen minden este egyet talán egy hétig v tovább arra már nem emlékszem! De egyértelműen jobb lett tőle, de utána eltelt egy kis idő és újra szembe találtam magamat a problémával! Én beletörődtem, h minden nap sok van és tisztaságit kell használnom! 2 dokihoz mentem ezzel a problémával egyik se talált semmit szóval belenyugodtam! Annyit teszek, h minden évben elballagok rákszűrőre! 2-ik válaszoló voltam!
2010. ápr. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

első voltam. az én történetem egy kicsit hosszabb és összetettebb. valószínűleg eleve erősebb mennyiségű valamennyiünk hüvelyváladék-termelése, de a benne levő anyag normális.



szóval, nekem voltak urológiai problémáim, elkezdték antibiotikumokkal kezelni, és volt nőgyógyászati felfázásom. Ezt elkezdték kezelgetni, és felborult a szervezetem egyensúlya. Innentől kezdve állandó gondjaim voltak: hol gombás, hol bakteriális fertőzésem volt. Volt olyan, hogy a doki a leleten feltüntetett antibiotikumokon elkezdett sorba menni, hogy szedjem végig, mert már hónapok óta véreset pisiltem. A patikus szólt, hogy ezt azért így már nem kéne kiváltani...

Szóval, ennek az orvosi felelőtlenségnek, keresztbe kezelésnek köszönhetően állandóan, kb. 5-6 évig volt ilyen problémám, aztán belefáradtam, és azt mondtam, többet nem megyek hozzájuk.


Ezután kiderült, hogy cukorbeteg vagyok, és ez is okozta a fertőzésre való hajlamot, illetve a gyógyulásra való képtelenséget. Végig ott volt a leleteken, de ezek a barmok nem szóltak. (Sajnos, a diabetes okoz múlni nem akaró gombás fertőzést.)


Amióta a diabetesem kezelve van, semmilyen fertőzésem nem volt. Többször voltam kivizsgáláson, de semmi. Járok úszni - és semmi.


A hasam viszont, ami miatt eleve elkezdtem ezt az egészet, továbbra is fájt: komoly alhasi problémák, mintha fel lennék fázva. Tavaly olyan súlyos volt, hogy elmentem egy másik nőgyogyóhoz, aki az életben először azt mondta, hogy ez nem nő-, hanem belgyógyászati probléma. És lőn! Kiderült, hogy IBS-em van, és az okozza a fájdalmat. Nem a petefészkem, hanem a vastagbelem fáj...


Szóval, ezt a másfél évtizedes megalázó tortúrát ezért kellett végigjárni...

2010. ápr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én gomba utáni tejsavas visszatelepítésre kaptam, nekem nem jött be, ugyan ugy bajom volt :(
2010. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kis folyásom, de nem vészes. Aztán múlt héten elmentem az éves rákszűrésre, ahol a doki közölte, hogy ez nem jó és felírta a tablettát. Használni kezdtem, de nagyon kellemetlen tapasztalataim vannak. Azóta sűrű fehér folyásom van. Ülőmunkát végzek, és délelőtt, amikor az első szünetre kimegyek, olyan, mintha egy liter valami folyna ki belőlem. Elmegyek wc-re és látom, hogy a tabletta darabjai is ott vannak. Ok, a betegtájékoztatón rajta van, hogy egyes részei nem szívódnak fel, de hogy ilyen sűrű folyásom legyen tőle, az durva.
2010. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!