Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja késik a menzeszem, mi...

6 napja késik a menzeszem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Amire elsőre gondolna az ember -terhesség- kizárva, leszbikus vagyok. A neten már mindenfélét olvastam, a stressztől kezdve a cisztáig, olyat is olvastam, hogy hirtelen sok edzés...

Tény, hogy 2 hete elkezdtem rendesen sportolni és 1x-2x volt izomlázam is a combomban, de ez hogy kapcsolódik a menstruációhoz? A stresszről meg az jutott eszembe, hogy 1 hónapja voltam először nőgyógyásznál és mint ahogy sejtettem, borzasztó élmény volt, nekem természetellenes hogy ott valaki nézeget és fogdos...De alapból stresszes vagyok, ez az élmény nem volt megrázóbb mint bármi eddigi az életemben... Olyat is olvastam hogy fertőzés miatt. Egyenlőre ez tűnik a legvalódibbnak, ugyanis -1 hónapja- csúnya fertőzésem volt odalent és hiába írt fel gyógyszert a nőgyógyász, visszatért a viszketés... Lehet hogy nem múlt el és emiatt késik? Mi lehet még a gond? Meddig normális ha késik? Mert nekem előbb vagy pontosan szokott megjönni, ritka ha késik, 6 nap meg már szívgörcsöt okoz nekem...19 vagyok, ált. iskola 4.osztálya óta menstruálok, azt se mondhatom hogy "még nem állt be rendszeresre"....



2016. márc. 1. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad. A sport pl remek indok a késésre. Hogy hogy kapcsolódik? Úgy, hogy a szervezeted változásnak van kitéve, ez így felboríthatja a rendszert. Valamint igen, a fertőzés és az arra felírt gyógyszer is lehet az ok. Minden gyógyszer befolyásolja a szervezeted működését, így a ciklusodba is bekavarhat. Ugyannakkor nekem is már egy ideje megvan, de még így is előfordul, hogy olykor-olykor késik ill. siet pár napot.
2016. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!