Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen még van esélyem...

16 évesen még van esélyem arra, hogy nőjön a mellem? Azért kérdezem, mert alig van, és emiatt elég kicsi az önbizalmam.

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 12:57
 1/8 anonim válasza:
Ebben az esetben az önbizalmadat kell helyreállítani, nem pedig a melleidnek nagyobbodniuk.
2016. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Ha a melleid mérete az önbizalmad záloga, akkor az önbizalmad kóros.

Amúgy igen, 16 évesen még van esély, de ha most kicsik, akkor sose lesznek kannáid. Tehát ideje elkezdeni gyakorolni az önelfogadást, amin nem tudsz változtatni, azon ne pörögj, mert megmérgezed magad.

2016. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromig nőtt.
2016. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 23 évesen, a második gyermekem után nőtek meg, majdnem a térdemig. Doktor mondta, hogy ha öngyilkos akarok lenni, két ujjal a bal mellem alá lőjek. Így a térdem lőtem át.
2016. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora az az alig van, nekem 75A már 14-15 évesen se nőtt sehová, de tudod engem nem zavar, sőt szeretem. Egyszerűbb így az élet és van akinek ez tetszik. Ne hagyd hogy elvegye az önbizalmadat!
2016. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy még nőni fog. Csak éljél normálisan, étkezz rendesen, sportolj, szórakozz. Ők majd nőnek...
2016. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán nőhet még, 16 évesen nekem is alig voltak melleim, és nagyon vékony is voltam, aztán 18éves korom után elkezdtem hízni kicsit, és melleim is nőttek. Most 20évesen nem mondom,hogy nagy melleim vannak,azok soha nem is lesznek, viszont ahhoz képest ami volt sokat nőttek. Nem kell ezzel ennyit foglalkozni, tenni úgysem tudsz azért,hogy nőjenek, önbizalmad pedig ne a melleid méretétől függjön. Hidd el a kis melleknek is van pozitívuma. :)


20/L

2016. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enni kell. Ha fogyókúrázol akkor nem fejlődnek ki. De ennyi idősen már nagyrész ki kellett fejlődnie.
2016. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!