Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl kicsi a farkam, nincs...

Túl kicsi a farkam, nincs önbizalmam, semmit nem tehetek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm pedig lett volna rá alkalom. nem mondom azt hogy szép vagyok mert kinek mi tetszik ,sportolok , kreol bőröm van , és gyakran beszélgetek lányokkal is. De ha arra kerülne a sor nem merném bevállalni hogy legyen barátnőm pont a farkam mérete miatt. Állva 12 cm körül van attól függ hogy mérem. Nagyon gáznak érzem , nem merném megmutatni lánynak, szégyellem :( Úgy érzem sose lesz barátnőm és ez kiábrándít :(
2013. aug. 5. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ne csüggedjél el ezért.Nem rég beszélgettem egy lánnyal,aki elmondta ,a barátjának is ekkora van .

Különösebb gondot nem is okoz nekik ez sex területén sem .

Azt gondolod a csajok a nagyért vannak oda.ezt csak a buta fiúk gondolják.ezzel kérkednek ,a sex tudományuk ,kulturájuk meg a 0 szinten van .

2013. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
egyik lány ismerősömnek volt dolga egy olyan pasival akinek igazán nagy volt, és azt mondta h nagyon rossz volt mert pokolian fájt neki. nem tudom hány centiről beszélt, de a lényegen nem változtat. a lényeg h tudd használni. a csajoknak se a méret a lényeg. nem az alaőján választanak párt. csak a rib...ok ilyenek, de azokkal meg nem kell foglalkozni.
2013. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Hát neked sem jósolok túl sok jót a jövődre nézve. Gúnyolódás, sértegetés ez vár rád.
2013. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mutasd csak meg, aztan ha nem tetszik neki dobjad a francba. Ilyen felületes csajokra szerintem úgysincs szüksége az embernek. Mellesleg nyilván nem fogja mérőszalaggal lemérni a dolog előtt, és egyébként van szád, ujjaid amikkel rá tudsz segíteni. Közhely, hogy nem a méret a lényeg, de igaz, persze azzal a megjegyzéssel, hogy nagyobbal könnyebb dolga van az embernek (bár ott is van azért egy határ, ahonnan a nagyság már inkább hátrány). Egyébként kismellű nőt keress, és akkor visszavághatsz ha szemétkedne.
2013. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem vészes. Nekem volt egy barátom, akinek csak alig valamivel nagyobb volt (kb 15-16cm), és az túl nagy volt nekem. Fájt. Plusz élvezetet nem a hosszúság okoz, hanem inkább a vastagság, és az, hogy hogy bánsz azzal, amid van (és most beleértve például az ujjaidat és a nyelvedet is).


Ne hidd el ezt a baromságot, hogy minél hosszabb, annál jobb! Így legalább teljesen beteheted és biztosan nem fog a lánynak fájni. :)

2013. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

#5


"Beteheti nem fog fájni"


Ja, mert meg sem érzi... :D


Én is rácsesztem amúgy a 14 semmivel nem jobb, mint a 12. Viszont mivel mindenhol vastag vagyok így itt is... Hát legalább ennyi jópontom van :D A sok rossz mellé...


Ja és akkor mi van ha a nyelved is rövidke? Mint nekem... Az ajkamig alig ér ki, alapból meg ki sem tudtam dugni, fel kellett vágni, hogy egyáltalán működjön...


Az ujjaim meg senki nem élvezné, mert élesek a körmeik (nem hosszúak, hanem élesek direkt úgy vágom, hogy fel tudjam tépni a papírokat meg le tudjam kaparni a matricákat stb.

2013. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te a kérdező vagy? #5 vagyok. Nincsenek rossz pontjaid a farkaddal kapcsolatban, csak egy hatalmas, méretes komplexusod van, ennyi.

A vastag farok jó. A hosszú farok: semmi extra. Közkeletű tévhit a férfiak körében, hogy a hosszú farok a férfiasság titka, de nem így van. Tudom, hogy miről beszélek, mert nő vagyok. Tehát amiatt ne legyen gondod, hogy 12cm vagy (tényleg nem fog senki leállni méregetni) ha a vastagságod megvan.


A nyelv, ha ilyen, azzal nem sokat tudsz kezdeni (bár ha akármijét eléred vele, az már jó)


A körmöd esetében pedig majd választanod kell, hogy az a fontosabb, hogy a lánynak jó legyen, vagy hogy letépd a matricákat. :)

2013. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megint #5 vagyok, és csak annyit akartam mondani, hogy egy férfi mutatóujjának az első két perce is nagy élvezeteket tud okozni egy nőnek. Ha van ekkora a farkad, akkor már nincs semmi baj.

Egyébként a nőnek a hüvelybemenete környékén van a legtöbb olyan érzékeny ideg, belül már nem nagyon. A legnagyobb élvezetet okozó pont (a G-pont) pedig kb 4cm-es magasságban van.

2013. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sápi Dominik válasza:
[link] figyeld meg milyen kicsi a farka az embernek de látszik hogy csajt nem érdelekli mert boldogok és elfogadja.!
2015. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell emiatt aggódnod.

Volt páromnak 17cm volt és bizony olykor-olykor fájt ráülni sem tudtam.

Viszont a mostani páromnak 14cm és vastag. Sokkal jobb szerintem..sokkal jobban élvezem vele a szexet.

Szóval nyugi! :)

18/L

2015. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!