Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amióta fogamzásgátlót szedek,...

Amióta fogamzásgátlót szedek, azóta enyhén fáj a hasam, amikor megvan. Miért?

Figyelt kérdés

Eddig sosem fájt, nagyon szerencsésnek éreztem magam, mert tudom, hogy sokaknak nagyon görcsöl ilyenkor a hasuk.

Most se nagyon vészes, nem halok bele, nem olyan fájdalom, hogy pl sírni tudnék, de azért kellemetlen, folyamatos fájdalom. Egyébként teljesen meg vagyok elégedve a tablettával, csak ez a baja.


2016. márc. 3. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy fájdalomcsillapítót beveszel és elmúlik, akkor szerintem fogadd el a dolgot és kész. De ha nagyon zavar, konzultálj az orvosoddal és válts tablettát :) Mivel nekem személyesen pont fordítva volt, tehát majd meghaltam a fájdalmaktól, és ezeket enyhíti a tabletta, személyes tapasztalattal nem tudok szolgálni - de egyébként nem is hallottam még soha senkitől, hogy ilyen mellékhatást tapasztalt volna.
2016. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt is el tudnám képzelni, hogy nem is a fogamzásgátlótól van, hanem attól, hogy nemi életet élek. Kb másfél hónap után el is kezdtem szedni a fogamzásgátlót, mert a gumi nem vált be, a második alkalommal, hogy megjött. Előtte viszont nem emlékszem, hogy fájt volna az az egy alkalommal, amikor megjött, miután elveszítettem a szüzességem.
2016. márc. 3. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos velejáró, nekem egyik fajta sem szüntette meg meg teljesen. :\ Talán az első pár hónapban, amíg nagyon új volt a szervezetemnek, utána szépen visszatért.

Mellékhatása lehet amúgy, van amelyiknek pl a pattanás is mellékhatás, miközben azt várná tőle az ember hogy pont ellene van.. Én úgy kaptam hogy direkt problémás bőrre.. szép bőrfertőzésem lett tőle, akné.

2016. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!