Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb tampon?...

Melyik a legjobb tampon? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Melyiket nem ajánlod? -És miért?

16/l



2016. márc. 4. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

egy ideig ob-t használtam. aztán rájöttem,hogy eléggé drága. kipróbáltam pár olcsóbb verziót. ugyanúgy elégedett vagyok velük.százas boltban vagy hiperben szoktam venni nagy kiszerelésű tamponokat. pl 32 vagy 64. sokáig elég és nem is olyan drága.

még a naturella ami bevált. az kb köztes árkategória. olcsóbb mint az ob, de drágább mint a noname-k.

2016. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, amihez applikátor is volt, nem kellett bent nyúlkálnom. Kényelmes volt, meg minden. Nem tudom sajna a márkáját, csak egyszer volt szerencsém hozzá egy üzletben.

Egyébként örülök, hogy nem találom, nem tartom egészségesnek meg veszélyes is a toxikos sokk lehetősége miatt, illetve nekem gondot okoz ha nagydolog van mindig meg kell várni a cserét, mert nem tartom higiénikusnak hogy kilóg belőle a madzag és az ki tudja hova csapódil elől-hátul, aztán meg ugye, esetleg behúzódik...

De ha valami, akkor a legismertebb márkát vettem évekig, viszont az nekem túl vastag. Így a no name márkákat szeretem, amik vékonyabbak és olcsóbbak :D

2016. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Facelle Normál Comfort tampon - 32 db

569 Ft

Facelle Normál Comfort tampon - 64 db

1 099 Ft


o.b. ProComfort Limited Edition normál és mini tampon - 2 x 8 db

649 Ft (ezzel kezdtem)

2016. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
OB minit használok. Nekem tetszik, hogy kicsit hegyesebb a vége. Próbáltam már olcsóbb mini tamponokat, de általában mindnek tompább, kerekebb a vége és számomra nehezebb azoknak a felhelyezése.
2016. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ob-t használok és meg vagyok elégedve, más márkát még nem próbáltam.


20/L

2016. márc. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ob normalt hasznaltam de nem szerettem... Naturella normal amit szoktam :)
2016. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Obt ajánlom én a minit használtam kezdetben de a normalra váltottam. 17l
2016. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Ob-t használtam.De kipróbáltam olcsóbakat.És jól beváltak.Az egyik ami bevált az Aldi tamponja a nevét nem tudom de rá van írva hogy super tampons.És bevált még a tesco pro formula tamponja.Olyan amit nem ajánlanék nagyon nincs.Talán a naturella nem próbáltam de rossz véleményket olvastam róla.
2019. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!