Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma nagyon felfáztam. Hogyan...

Ma nagyon felfáztam. Hogyan kezeljem a bepisilést?

Figyelt kérdés
Szinte minden tüsszentésre bepisilek, már 3 nacim ázott át. Éjjelre valamit kell csináljak, tettem éjjeli betétet de az 5 percig volt elég. Tegyek pelust? De hogy, nem tartok pelust, csak nagyinak van....Hapci
2016. márc. 5. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami betéted csak van otthon. Egyébként ha lezajlik a betegséged, akkor menj el urológiára, mert a hólyag izmaiddal is lehet gond.
2016. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia:) nyugodj meg:)

Hány éves vagy? Gondolom lány:)

Hátt ige ez elég komoly így:)

Szerintem, nappalra szerezz, inkontinencia betétet, abból tegyél a bugyidba:) éjjel ezek szerint teljesen bepisilsz? Oda tényleg érdemes lenne pelust:) Tenna pelenka, majd megteszi a hatást:) a felfázásra, sok ivás, ha kell akkor menj pisilni, ha benn tartod a baktériumok tovább szaporodnak:( este tegyél konyhai sót a fürdőkádba és abban ücsögrögj kicsit:) a sok folyadék inkább nappal legyen, nappal a betétet könnyebben cseréled:) amúgy a pelust jól válaszd meg, jó legyen méretre még akkor már kérelemre is:) remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed, akkor nyugodtan írj privit:) jobbulást:)

2016. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már elmult a náthám, éjjel későig fent voltam , nem kelett pelus peddig már felkészültem rá lelkileg. Bocsi vészriadó volt.
2016. márc. 6. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy gyors lefolyású dolog volt:) semmi baj:)

Viszont nem lehet hogy csak nátha volt és egyáltalán nem voltál felfázva? Csak mert lehet hogy akkor a záró izmaid gyengék!?

2016. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen záró izmokrol beszélsz? Nem igazán értem mit zár be egy izom és hogy jön ez most ide.
2016. márc. 6. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Na akkor az elejétől:

Hány éves vagy? Csak mert ahhoz mérten kell magyaráznom, hogy mennyit tudhatsz:) de szerintem,írók egy pivátot:)

2016. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Irjál akkor pivátot
2016. márc. 6. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Már írtam:)
2016. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezen a néven kűldtem:bepisilés-felfázás-záróizmok:) előre is csak annyit kérek hogy nyugodj meg:)
2016. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén, ha vissza is írnál, sokat segítene...
2016. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!