Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet? Citologiai vizsgalat.

Baj lehet? Citologiai vizsgalat.

Figyelt kérdés
December 8.an voltam nodokinal rakszuresen. Most marciusba jott egy level hogy meg kell ismetelni a citologiai vizsgalatot. Lehet hogy talaltak valamit? Felek! Nyugtassatok meg!

2016. márc. 5. 23:41
 1/4 Napsugar11 ***** válasza:

Nyugodj meg, nem biztos, hogy talaltak valamit. Egeszsegugyben dolgozom es ilyen esetben az is elkepzelheto, hogy nem ertekelheto a kenet valamilyen okbol. Foleg ha ennyi ideig nem kaptal visszajelzest en egybol erre gondolok.


Ha a levetel utan idoben kielemzik, amig "nem romlik meg", es baj lett volna, akkor ezzel nem varnak honapokat, hogy kozoljek 😊

2016. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszt! En is arra gondoltam hogy elobb szoltak volna. Nem faj semmim.. rendesen jon meg mindig. 7 eve szedek gyogyszert sosem volt gondom. Multheten voltam vervetelen minden rendben volt csak kis gyulladast talaltak.
2016. márc. 6. 00:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Megjartam a dokit! Hala eg semmi baj p0 lett es ezert ujat kellett csinalni.
2016. márc. 9. 06:58
 4/4 Napsugar11 ***** válasza:
Ez nagyszeru. Orulok a jo hirnek. Biztosan a kovetkezo is negativ lesz 😊
2016. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!