Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P3-as lett a citológiai...

P3-as lett a citológiai vizsgálat eredménye! Vkinek erről tapasztalata? Mitől lett ez?

Figyelt kérdés
Kicsit meg vagyok ijedve, dokim azt mondta hogy 6 hónap múlva ismétli meg a szűrést, mert szemmel nem látott semmi elváltozást. Vkinek volt már ilyen eredménye? Mi lett a "vége"? Mitől lehet ez? 30 éves anya vagyok egyébként és van párom is 10 éve.
2013. júl. 30. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem először 20 évesen lett P3-om,erre kaptam kúpot és az orvos 3 hónap múlva megismételte a szűrést ami már P2 lett.Most 39 éves vagyok és tavaly novemberben megint P3 lett,megint kezelés de az újbóli szűrés is P3 lett.Conisatios műtét lesz ezért most augusztusban.Szerintem egyenlőre ne aggódj leggyakrabban gyulladás miatt szokott P3 lenni.
2013. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!