Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A debreceni klinikán a meddősé...

A debreceni klinikán a meddőségi szakrendelésen milyen vizsgálatokra kell számítani, ha nem konkrétan teherbeesés miatt megyek, hanem endometriózis miatti hormon injekció kúra miatt? Most kell mennem holnap, és nem tudom, mire számítsak.

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
10 éve voltam ott. Nem emlékszem, hogy lett volna vizsgálat. Előtte beszélgetés, átnézik a papírokat (én a Kenézyből mentem), felírják, ki kell váltani a belső gyógyszertárból, beadják. 1 hónap múlva újabb injekció miatt kell menni. Azért majd írd meg, hogy most mi a menete. :)
2016. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindjárt indulok én is Debrecenbe, majd írok, mi volt :)
2016. márc. 7. 08:28
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nos, odamentem a klinikára 11 re, (akkorra volt időpontom ) és majd 14:00 kor hívtak be. Vizsgálat nem volt, csak kaptam a szurihoz receptet, kiváltottam, majd fenékbe beszúrták. Nagyon ügyi volt a kis asszisztens, nem éreztem semmit :)

2016. márc. 7. 17:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah! Decapeptyl Depot nevű injekciót kapok, 28 naponta 1 db ot!
2016. márc. 7. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a papíromat én is azt kaptam hasba, de 12 éve, én 10-re emlékeztem. :D Telik az idő,de ezek szerint ott nem változott semmi. Júniusban műtöttek újra, de nekem a Visannet javasolták,nem az injekciót. Az injekciótól hőhullámaim voltak. Kitartást!
2016. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :DD Én egyenlőre jól vagyok, sőt, mintha tele lennék energiával :) 04.04-én kell mennem legközelebb a 2. szuri miatt :) Én a 6 injekció után kapok majd gyógyit :)
2016. márc. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!