Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 4. napja hogy nem jött...

Már 4. napja hogy nem jött meg. Van erre valami logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28 naposak, késni nem szokott max hamarabb jön meg.Ennek ellenére most még se jött meg. Egy éve volt hogy 6 napot késett (vagy többet) de akkor végigidegeskedtem a hónapot mert beképzeltem a terhességet.Sajnos hajlamos vagyok bebeszélni magamnak hogy terhes vagyok most meg főleg, hogy nem jött meg. Nagyon ideges vagyok, pedig a barátommal MINDIG védekezünk óvszerrel és ebben a hónapban el se ment.A gumit mindig felfújjuk lyukas volt -e.Azt mondta, hogy petting során a keze se volt soha előváladékos és ha az is volt megtörli mindig. Viszont mivan ha mégis előváladék került az ujjára amit nem sikerült megfelelően megtörölni? Emiatt nagyon aggódok, főleg hogy peteérés környékén voltam.A mellem kemény és fáj ha megnyomom, mint minden megjövés előtt. Eléggé bepánikoltam most nem is tudok megnyugodni, mivel csak ez jár a fejembe, hogy mi van ha. A hónapban voltam beteg sok citromos teát ittam és c vitamint szedtem. Elképzelhető hogy emiatt késik? Légyszíves normális válaszokat..Remélem tud valaki segíteni ,megköszönném:)

2016. márc. 15. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nincs olyan, h szeplőtelen fogantatás! Előváladéktól teherbe lehet esni, de azért nem így:)

A ciklust sok monden befolyásolja, pl. a lelkiállapot is (stressz). Én pl. egyáltalán nem irogatom, jön amikor jönnie kell. Felesleges minden alkalommal berezelni amikor nem óramű pontossággal jön meg:) Ha 2 hetet késik akkor érdemes elkondolkodni egy teszten, de nem akkor ha sperma nem ért hozzád. Ha hónapokon át összevissza jön meg, akkor kell orvost felkeresni. Ennyi, nem kell túlkomplikálni:)

2016. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:) Az a baj hogy amúgy is ilyen ráparázós típus vagyok.Meg nekem mindig pontos szóval nem értem mivan. Megpróbálok lenyugodni és hátha megjön akkor.
2016. márc. 15. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!