Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy bármivel,...

Éreztétek már úgy bármivel, bárkivel kapcsolatban nagyon erősen, hogy valami dolgotok van vele, nem kerülhetitek ki (egy hely, egy helyzet, hogy ott kell lennetek, át kell élnetek, stb. és nem volt rá logikus magyarázat - max. Később nyert értelmet)?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most érzem így egy emberrel. Hogy lesz, ahogy lesz, de ezt most meg kell élnem.
2015. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre jó figyelni és néha kell is!
2015. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha nem volt.


Vagy ismerem az érzéseimet és amit kell kiölök vagy pedig logikusan és értelmesen felfogom, hogy tök jó, hogy ott voltam és ezt tettem (ami max nekem köszönhető és a "véletlennek").

2015. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen éreztem. nagyon intenzíven. most távol élek az otthonomtól így nem találkozok vele, de biztos vagyok benne hogy valami közünk lesz, vagy volt egymáshoz.

Mióta elköltöztem otthonról örökösen vele álmodok, és nagyon rossz érzés felkelni.....

2015. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, egyszer.

Meglátni és megszeretni, komolyan, nagyon erős érzés volt.

Nem lett jó vége, viszont nagyon sok mindent köszönhetek neki, megváltoztatott, kinyitotta a világot.

De nem vagyunk együtt.

Ez mondjuk fáj, be kell valljam.

Mindegy, biztos így kellett történnie, nem rajtam múlt.

2015. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, aztán jól pofon is vágott érte a lány.
2015. szept. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!