Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap dildót használtam...

Tegnap dildót használtam fájt. Ma folyás, mit csináljak hogy elmúljon? Mitől lehet? Bővebben:

Figyelt kérdés
Nem szokott soha folyásom lenni. Mostanában vettem egy dildót és tegnap este próbáltam ki. Nem akart belém csúszni sehogy sem, végül nagy nehezem magamba toltam, de fájt, úgyhogy kivettem. Megsérülhetett esetleg a hüvelyem és az okozhatja a folyást? Síkosítót nem használtam csak kicsit benyálaztam, lehet nem eléggé :( Esetleg a nyálammal vihettem be valami bacit? Egy kicsit félek, hogy a popsimhoz érhetett közbe és onnan vihettem be valamit, de direkt elkerültem a popsim és előtte fürödtem, így nem hiszem. Mit tegyek, hogy elmúljon? Canesten? Betadin? Vagy valami házi szer? Vagy azok nem erre valók? Üzire is válaszolok.

2016. márc. 15. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napról a másikra nem hinném,hogy lenne folyásod csak ez miatt.


Lehet már bujkált benned és most jött elő.

Lehet sima tisztulás.


Milyen a színe?Állága? viszket?Szaga?

2016. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!