Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg először. Mit...

Most jött meg először. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez az első és nagyon félek milyen lesz. Milyen betétet használjak éjszakára, kell majd cserélni? Mennyi ideig fog tartani és fájni fog az első? :(

2016. márc. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Naponta 3x cserélem esténként éjszakai betétet használok. Illatosat kerüld el, nehogy kiütéses legyél.


Nospa vagy Algoflex M segít. Meg egy biztos megoldás, masztizz sokat segít majd !

2016. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan kérdéseket tettél fel, amire senki nem tud válaszolni. :(

Mindenki más.

Nekem most eü. okok miatt kell betétet használni, Always-t vettem. Nagyon vékony, észre sem lehet venni.

Reméljük, nem kell cserélned. Tegyél a lepedőd alá egy vastag törölközőt, ha esetleg nem bírná a betét (elég valószínűtlen, hogy kifolyik).

Ált. 4-5 napig tart egy menzesz.

Arra készülj fel, hogy amikor felállsz, többnyire akkor szokott kifolyni, és ez elég kellemetlen érzés. :)

És akárhogy is érzed, nem fog 1 deci kifolyni egyszerre, nagyon kis mennyiségű vért veszít az ember ilyenkor.

Azt sem lehet megmondani, hogy neked mennyire fog fájni. Lehet, hogy semennyire, lehet, hogy bizony fáj majd.

Nem írtad, hány éves vagy, de ha lehet és mered, akkor térj át a tamponra. Összehasonlíthatatlanul jobb. (És a tamponnál nem számít, hogy szűz vagy.)

2016. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illatosított wc papír, betét Felejtsd el! Jól írták előttem.

Törölköző jó ötlet, lepedőre teszem. Nem zavar már, és ha átáznék éjjel, törölközőt kell cserélni.

Van többféle vastag betét, éjszakainak is hívják...

Kis vattát is tehetsz be. ( Nem ébredek fel általába, és így jó, vatta, betét ). És szorosabb bugyi...

Sajna öröklödhet ez is.. Anyukádnak, nagymamádnak erős, és fálydalmas volt, lehet Teneked is olyan lesz.

Nálam így volt, anyukámnak, nekem, és a felnőtt lányomnak is

2016. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első általában gyenge vérzéssel jár. Általában 5 napig tart egy menstruáció. Ha mész iskolába, akkor vigyél magaddal egy aszpirint ha görcsölnél be tudod venni.
2016. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én:

-napi 4x;5x szükségem van cserére mert az első jött még és olyan mintha dézsából öntenék :xD

-nappali betétem a Bella for teens sensitive mert nagyon büdös tud lenni mikor az illatos betét meg a mensis vér szaga keveredik

-éjszakai : Always night

-sport:mini tampon

13/L

2016. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony az illatos betét meg a vér " szaga ", tud érdekes illatot csinálni.

Sokan melozunk ahol vagyok. Sokféle bajjal küzdünk. ( rehab munkahely )

1 kollnőről tudjuk vizelet visszatartásos baja van. Illatosított " pelenkát " használ. Na ez a 2 cag is cudar tud lenni...

Mindenképp sima natúr dolgok...

2016. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!