Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szédeleg a fejem már hetek...

Szédeleg a fejem már hetek óta. Úgy érzem magam mintha belennék rúgva alig látok, rossz a közérzetem magas a vérnyomásom. Mitől lehet ez? 3 hónapja szültem de ilyen már régebben is volt. Nem is tudom leírni pontosan mit érzek de nagyon rossz.

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vércukorszintet mértél már? Nem lehet hogy cukros vagy csak nem tudsz róla?
2016. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomástól szédülhetsz, nem szedsz rá gyógyszert?
2016. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen minden jó lett,vércukor is,pajzsmirigy is.Vasat szedek,vérnyomásra is van gyógyszer.
2016. márc. 21. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Még lehet esetleg szélsőségesen ingadozó vérnyomás akár a gyógyszer mellékhatásaként, ha vérnyomáscsökkentőt szedsz, valamint kiválthatja ezeket stressz, alváshiány, vagy valamilyen alvási zavar.

Ha többféle gyógyszert is szedsz, lehet ezek egymással keresztben is hatnak, egyik felerősíti egy másik valamilyen mellékhatását. Érdemes lenne szerintem egy teljes kivizsgálásra befeküdnöd. Napi többször megmérni a vérnyomásod és a vércukorszinted, különösképpen étkezések előtt és után, nyugalmi helyzetben és terhelés közben, stb. Valami oka biztosan van.

2016. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit minden nap szedek a vas+folsav,c-vitamin és most mondta a háziorvos szedjek béres cseppet.A vérnyomásra csak akkor veszem be ha nagyon erzem h nem vok jól.Eddig 2x vettem be.
2016. márc. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!