Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Striák, narancsbőr és májfolto...

Striák, narancsbőr és májfoltok ellen?

Figyelt kérdés
kamaszkor kezdetével jelent meg májfolt kb. a derekam környékén,oldalt,majd narancsbőr a combom külső felén,végül striák a csípőmön,kicsit a combom belső felénél is...annyira idegesítenek,tudom,hogy elvileg egyik sem tüntethető el teljesen,de légyszi írjatok olyan praktikákat,leginkább házi módszereket,amik nektek beváltak ezek ellen (a citromot próbáltam a májfolt ellen,nem tudom meddig kellett volna,de nem használt :/)

2016. márc. 22. 18:33
 1/6 anonim válasza:
Sajnos tapasztalatból írom, a májfolt ellen semmi nem túl hatásos, max a lézer, de az drága, fájdalmas és ha nincs feltűnő helyen az a folt, ne törődj vele. A striára vannak krémek, gyors növéstől, fogyástól, hyzástól jön elő, de szerintem ez nagyban genetikai adottság kérdése. A narancsbőrre is vannak krémek, de szerintem a helyes táplálkozás, mozgás, krémek, szauna, hideg-meleg váltózuhany együttese segíthet valamennyire.
2016. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Probáltál olyas valakitől segítséget kérni,aki ennek szakértője? Orvosra gondolok,bőrgyógyász.Házi praktikák nem igazán vannak a striákra,szerintem.A májfoltra halványítókrém van.A narancsbőrt testmozgással is megoldható.
2016. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!Nem,nem kértem orvosi segítséget,mert nem szeretnék sem gyógyszert szedni(már ha van ilyen) és nagyon krémeket sem,mivel nagyon érzékeny bőröm van és először kiszeretnék próbálni egy kúra-szerűséget,hogy sok folyadékot iszom,többet mozgok meg minden :D

amúgy fogyástól tényleg kevésbé fog látszódni a stria,vagy még rosszabb lenne?

2016. márc. 22. 18:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a májfolt mitől alakulhat ki?Hogyan előzhető meg ez,a stria és a narancsbőr további kialakulása?
2016. márc. 22. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A májfoltot meg kell nézetni kozmetológián /bőrgyógyászat/. Nagyon hamar el lehet tüntetni, van rá hatásos krém.
2016. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet ,hogy az lesz :)
2016. márc. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!