Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáciò járhat...

Menstruáciò járhat hányással, szédülés és akár ájulással is?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elméletben igen, gyakorlatban viszont akinek ilyesmivel jár a menstruációja annak van egyéb betegsége is a háttérben ami miatt ilyen rosszul viseli a menstruációs időszakot. Pl vérszegénység, vashiány vagy alacsony vérnyomás esetén nem meglepő ha ilyesmi előfordul, de normál esetben azért ájulásig nem szabad fajulnia a dolognak.
2016. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem januárban így volt, bementem az ügyeletre, mert pont hétvége volt. Azóta túl vagyok egy műtéten és Kiderült, hogy endometriozisom van. Menj orvoshoz mielőbb!!!
2016. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hétfőn jött meg, a héten széthánytam magam, ki is rúgtak a munkahelyemről. Egy éve szenvedek, majdnem oda lett egy repülőjegy szeptemberben, de az végül összejött és nem volt semmi baj. Júniusban vakbéllel műtöttek, de szerintem feleslegesen, de ha már felnyitott, azt mondta az volt... Három kórházban vizsgáltam három különböző városban mert mindig máshol lettem rosszul. Gyulladást mutattak mindenhol, antibiotikum, akkor már nem mutatott semmit. Tünetek nem tűntek el, fél éve nem voltam, tehát nem tudom most.

Nem ájultam el szerencsére, remélem nem is fogok.

2016. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!