Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon eros verzes mi miatt?

Nagyon eros verzes mi miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 eves lany vagyook,elek nemi eletet. Tegnap megjott es ejszaka arra kelltem h a combomon folyyik a ver...kellemetlen volt..es most is eros aa verzesem. Tavaly esemenyutanit kellett bevennem es azota 1 nap hanyol,megy a hasam es felkelni se tudok..mi okozhatja ezt a sok vert? Sose volt ilyen meeg

2016. márc. 24. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem volt még ilyen erős, nem jelenti azt, hogy nem lehetne. Nekem volt az évekig, aztán csak az lett. Aztán megint évekig kevesebb volt. Azért, ha rosszul érzed magad...vagy nem csökken az erőssége, keress fel egy orvost!
2016. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor valamennyire normalis,hogy egyszzer sok aztan keves?
2016. márc. 24. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális.

Valószínű megváltozott a menzeszed az eseményutáni miatt, az nagyon bele tud rúgni a rendszerbe és ilyen lett... :\

Nekem fogamzásgátló mellett is erős volt az első 3-4 nap.

Ha ez az erős vérzés tovább tart mint 7nap (nem az egész, hanem 7 napi ilyen erős) és nagyon fájdalmas végig (nem hatnak az erős fájdalomcsillapítók sem) akkor keress fel nőgyógyászt. Éves rákszűrésen is mondhatod neki, mert ha már élsz nemi életet akkor évente kell menni.

De valószínű ilyen a te ciklusod.

2016. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!