Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell rendesen feltenni...

Hogyan kell rendesen feltenni egy kúpot? Fontos 12/l

Figyelt kérdés
Sajnos elkaptam valami fertőzést,aquaparkban voltunk a sulival. Viszketett és égetett ott, annyira,hogy tegnap ügyeletre vitt anya. Megvizsgáltak, kenőcsöt és kúpot kaptam. A kúpot tegnap nem bírtam felnyomni,nagyon kellemetlen volt. Csak addig bénáztam, míg elolvadt. Anya mondta, hogy ma este majd ő felrakja,mert muszáj. Mit csináljak? Nagyon ciki lenne?

2016. márc. 29. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább próbáld meg Te, csak ügyesebben, szerintem már ciki lenne ennyi idősen.

Vagy nem tudom, ez rajtatok múlik, nekem nagyon kis koromban csinálta más, azóta szerencsére nem volt.

2016. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez megdöbbentö h 12 evesnek kúpot kapnak.

en is voltam a lanyommal 12 evesen nödokinal, es direkt nem kapott kúpot mert meg kicsi.ugyh ezt nem ertem!

2016. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan ciki az!! Ha kell kell!! Legalább meggyógyulsz!
2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jpbb ha anyukád csinálja, mert ha tényleg nem megy fel, akkor valami mást kell íratni. A lányomnak gyógyszert írtak fel.
2016. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha neked nem sikerül, akkor tényleg jobb, ha anyukád segít, mégsem idegenről van szó, és a gyógyulásod érdekében én nem látok ebben semmi cikit.

Jobbulást neked!


20/L

2016. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!