Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció eltolása? Sürgős!

Menstruáció eltolása? Sürgős!

Figyelt kérdés
Pénteken kéne megjönnie, de muszáj szombat délutánig kitolnom. Gyógyszeren és c vitaminin kívül más megoldás? C vitamint már vettem be, de muszáj biztosra mennem, mert nagyon ciki helyzetbe kerülnék. Hatásos ötletek?
2016. márc. 30. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van egy humor kategoria is, oda leirhatnad a ciki helyzeted
2016. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocsi de én 36 vagyok, szültem már gyereket is, de semmi ötletem.

viszont nem tudom elképzelni mi az a ciki szitu.

2016. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen módszer.


Vegyél egy doboz tampont és elkerülheted azt a ciki helyzetet, legyen az akármi. Ha meg szexelni akarsz akkor kibírjátok, vagy dobjatok magatok alá egy törülközőt.

2016. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A barátommal lenne az évfordulónk, két hete nem találkoztunk. Néhány órája szólt telefonon, hogy elvinne wellnessezni és kivett egy szobát is. Szóval nagyon szeretném eltolni, legalább egy nappal.. de ha nem lehet, hát nem lehet :( köszönöm a válaszokat.:)
2016. márc. 30. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha stresszelsz magától is eltolódik... Ilyen rövid határidővel nincs ami kitolná már. Dokihoz mehetsz injekcióért esetleg ami csinál ilyet, bár nem ajánlott.
2016. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán nagyon ciki helyzet lenne...
2016. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!