Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez terhesség vagy...

Szerintetek ez terhesség vagy más probléma áll a háttérben?

Figyelt kérdés
Az elejétől kezdeném. Márc 3. -án kellett volna menstruálnom. Vettem be elöző honapban nyugtatót így gondoltam azért késik max 1 hetet (szokott amiatt de nem sokat). Szedtem fogamzasgatlot de rendszertelenul szedtem es mar nagyon sokszor atalt a havim es erosebb is. Az első hét eltelése után vettem tesztet (Gabriel), negatív lett az eredmény. Majd utána jelentkezett nálam barna folyás, megijedtem hogy a beagyazodas lehet. A második hét után is vettem tesztet (X-Epil) szintén negativ. Azóta néha rágörcsöl a hasamra, többet is pisilek. Nem hanytam es igazi rosszullétem sem volt. A mellem sem nagyobb, se erzekenyebb. Viszont fáj a szex, nyomó fájdalmas érzés. Nőgyogyaszhoz jövő héten megyek. Lassan egy hónapja hogy nem jött meg. Szerintetek terhes vagyok? Nagyon félek emiatt, nem szeretnék babát. Van esélyem, hogy hormonális probléma és ápr elején megjön ahogy szokott? Volt már hasonló valakinek?
2016. márc. 31. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha rástresszelsz, akkor csak többet késik. Próbálj meg megnyugodni! Aggódalomra semmi ok, nem hinném, hogy terhes vagy. A hormonális fogamzásgátló erős hormonokat tartalmaz, ami alapból felborírtja a hormonháztartásod. Rendszertelen szedése annál inkább! Ha abba hagysz egy ilyen erős "gyógyszert", annak mindig vannak következményei. Lehet egy hónapot kimarad a menstruációd. Az is elképzelhető van valami nőgyógyászati problémád, ami a mnestruáció elmaradását és a zsex közbeni fájdalmat okozza. Szex előtt pettingeljetek sokat, lazulj el, hagyd, hogy a párod kényesztessen, ha így is fáj, lehet valami probléma van odabent. Ha stresszelsz, akkor nem fogsz ellazulni és ez okoz szexuális fájdalmakat. Relax!!! De pontosabb válaszokat a nődoki tud csak adni. Ő mindent meg fog válaszolni, csak mondj el neki minden ilyen jellegű problémát! +Ha nem szedted rendszeresen és nem hazsnáltál mellé kiegészítő fogamzásgátlót, akkor lehet van miért izgulni! Remélem tudtam segíteni!:)
2016. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!