Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Péntek este fürdetés közben...

Péntek este fürdetés közben nagyon sírt a 4 és fél hónapos kislányom. Utána bekékült a szája körül és azóta se múlt el. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Utàna olvastam, hogy ez szív betegségre utaló jel is lehet. Nagyon aggódom. Hétfőn megyek vele orvoshoz és kèrek beutalót kardiológiára. Milyen vizsgàlatok lesznek még ezen kivül?

2015. júl. 26. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéltél a gyerekorvossal? Én már biztos mentem volna hozzá, vagy legalább felhívtam volna, hogy szerinte mi a teendő. Ha ügyeletes biztos behívna a kórházba is biztos ami biztos alapon. Azért az hogy kék a szája nem normális. Hétfő még "messze" van.
2015. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyon hideg volt a víz, vagy ahol fürdetted, ott volt hideg?

Vagy a másik, nem mérted a lázát?

Az én fiamnak akkor volt elkékülve a szája, amikor fázott fürdés közben.

Illetve még egy alkalommal jelentkezett kékülés, amikor vesemedence gyulladása volt és nagyon belázasodott. Vagyis hiába nem volt hideg, de a teste tüzelt, ezáltal bekékült a szája, keze.

Amúgy a szívével semmi gond.

Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra!

2015. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!