Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a mensim mar 4 napja....

Kesik a mensim mar 4 napja. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Holnap mar vege kene,hogy legyen a mensim,de en meg meg sem kaptam.. Altalaban 1 hettel elotte erezni szoktam a jeleit (hasfajas,ujonnan fejfajas,idegesseg es csokiorultseg),ami meg is volt. Sokaig nem fajt a mellem,most az is elkezdett fajni,erzekeny volt.. Gondoltam minden oke,a napokban megjon.. De nem jott.. Akkor nem is idegeskedtem ezen,mert normalis,ha kesik es neha-neha erzem is,hogy faj az alhasam es a fejem,kivanom a csokit es szoktam ideggesebb is lenni.. Altalaban szokott barnas is lenni,de annak egyaltalan semmi jele.. Vettem tesztet,de meg nem csinaltam meg,mert nem hiszem,hogy meg erdemes e.. Varjak meg egy 2-3 napot vagy csinaljam meg reggel?

2016. ápr. 4. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy az aktustól számított 1-2 hétben már jó eredményt mutat.
2016. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En nem vagyok biztos benne,hogy terhes vagyok e es mikor tortenhetett volna.. Merthat majdnem minden nap van aktusunk
2016. ápr. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!