Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni migrén? Van...

Szülés utáni migrén? Van ilyen? 5 hónapos a kicsikém, sosem voltam fejfájós és 3-4 hónapja szétszakad időnként a fejem! 2 hónapja már nem szoptatok és 6 hétre megjött a mensim is. Lehet hormonális? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:50
 1/8 mnoel ***** válasza:
100%

Lehet bizony hormonális.El fog múlni idővel.

Nekem szülés után hetente 1-2x fájt a fejem de ugy,hogy hánytam is.Aztán elmúlt szerencsére kb 1 éves korában a babának.Engem csáéazároztak és én a gerincérzéstelenitőre gyanakodtam,de azt mondták nekem inkább a hormonszint ingadozása teszi.

2010. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Császáros voltam én is, de akkor hormonális lesz. Gyógyszer sem hat rá, semmi! Ez iszonyat! Sosem értettem, mit lehet kiakadni egy fejfájáson...

Azt hittem már rég visszaálltak a hormonjaim.

Sebaj, kitartok.

2010. okt. 13. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:

NEM hormonális,hanem az érzéstelenítőtől van.Igyál kávét az szüntetni fogja és nem a fájdalomcsillapító.

Én is voltam így a császár után.Hanyatt fekvés is szünteti.

2010. okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 hónapja császároztak, így nem hiszem hogy a gerincérzéstelenítő lenne.
2010. okt. 14. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2 hónapig minden egyes nap fájt a fejem és a derekam. Már nem. A derekam az heti 1szer igen, simán lehet az érzételenítőtől.
2010. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi szurit nem kaptam szülés alatt s mégis érzem a frontok változását.fél éves a babám.. Normál szülés volt..

suzem hormonok..

2010. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az első szülésem óta sajnos melegfront-érzékeny vagyok, pedig sohasem voltam fejfájós. :(
2010. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pomat ***** válasza:
A gerincérzéstelenítőt nem hagynám ki mint lehetséges okozót, mert igen is okozója lehet kialakult migrénnek! Vannak fejfájád ambulanciák és érdemes lenne kivizsgáltatnd, mint össza vissza szedsz dolgokat! Vagy természetgyógyász akupuntúra is segíthet, ha orvos végzi, mert jól diagnosztizálnak. Szerintem járj utána!
2010. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!