Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a lelet mit jelent? P3 mas...

Ez a lelet mit jelent? P3 mas eredmény. Műtenek vele jövőhéten hétfőn és nagyon félek.

Figyelt kérdés

Kenet értékelhetősége: Értékelhető, de - Cytolysis - Elégtelen fixálás - Zavaró mértékű vér


Kenet általános minősítése: Kóros, neoplasticus hámelváltozás


Részleges vélemény, Kórokozók: -Gomba / Candida species


Kóros, neoplasticus hámelváltozások:


A) Laphámsejtek

-Súlyos fokú dysplazisa (HSIL) - CIN III / CIS



2016. ápr. 5. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A CIN a méhnyakrák úgynevezett "nullás stádiumát" jelenti, a III-as fokozat és a súlyos fokú dysplasia pedig azt jelenti, hogy a méhnyak felületén már egyértelmű eltérés van. Az elégtelen fixálás alapján a minta nem tökéletes, tehát én a hétfői műtét előtt SOS elrohannék egy magán rákszűrésre, aminek 1-2 napon belül eredménye van, két lelettel a kezedben már okosabb leszel. Ne aggódj, ez még nem rák!
2016. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nővérem volt magánrendelésen szintén rákszűrés miatt és a lelet 4 hét múlva lett meg, pedig sürgősségi volt neki (munkahelyre kellett neki )
2016. ápr. 5. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nőgyógyászati magánrendelők, ahol 1-2 nap alatt megvan az eredmény, persze budapestiként erre sokkal több esélyed van. CIN III-as eredménnyel mindenképp műtenek, viszont tényleg jó lenne, ha lenne a kezedben még egy citológia, ami értékelhető is.
2016. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel mire jutottam, elküldöm privátban! :(
2016. ápr. 16. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Én írtam a kérdésedre, engem mindenképp érdekel, mi lett veled!
2016. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi történt Veled?
2016. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia kérdező ! Hogy vagy? Meggyogyultal?
2017. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen kösziii :))))
2017. ápr. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!