Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, utálom a mellem?

Mit tegyek, utálom a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már D kosaras mellem van. utálom, nem tudok rá pólót találni mivel s-es pólókat hordok de múltkor mentem bevásárolni és látta h az s-es póló feszül a mellemen. felpróbáltam egy m-eset, az már méretben nagy volt de még mindig feszült plusz még nő. mostanában érzem hogy a hátam is elkezdett fájni és nem tudok egy nap anélkül végig menni a városon hogy valaki ne monoton a mellemet bámulja... mondta már anyumnak is de ő csak annyit mondott hogy inkább örülnöm kéne...

2016. ápr. 5. 22:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
39%
Ha egézségedre is káros a tb támigatja a mellkusebbitő műtétet és igy ingyen megcsináltathatod!!
2016. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Van mellkisebbítő műtét is. Ennek nézz utána, ha még nagyobbra nő. Nem hiszem hogy örülnöd kéne 14 évesen a mindennapos hátfájásnak...
2016. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Örülj neki,hogy az ég ilyen szép mérettel áldott meg!Ha nekem akkora lehetne..Nekem B-s

És ha az S-es póló alá melltartó mellett még toppot vagy sportmelltartót vagy trikót vennél?

Örülj neki,hogy megnézik,ha már van akkor hagy nézzék,és hidd el nekem jó hogy van ;)

15/l

2016. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én megértelek, ugyan ebben a helyzetben vagyok. Világ életemben kis melleket szerettem volna, mert nem találok egy normálisan rám passzoló ruhát, bikiniről nem is álmodom. Vagy öregasszonyos, vagy egyedileg varratom 10 ezerért. A tesióráról ne is beszéljünk. Ezt sosem értik meg azok akiknek nincs kényelmetlenül nagy mellük.
2016. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Majd ha felnősz, megtanulod értékelni, Ha nem, akkor kár beléd.
2016. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
ne félj már tőlük te...
2016. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Aki azt mondja hogy tanuld meg értékelni tuti kismellű komplexusos gyökér... valóban, tök jó ha az embernek huszonévesen állandósult hátfájása van!
2016. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
„Olyan esetekben van szükség mellkisebbítő műtétre, amikor tartós és nagymértékű a hát- vagy derékfájás, az átlagosnál jóval súlyosabb emlő ugyanis fájdalmas gerincdeformálódást okozhat, de gyakori a melltartópánt bevágása okozta vállfájdalom miatti panasz is – magyarázza dr. Varga Klára plasztikai sebész. Extrém esetben az is előfordul, hogy korlátozza a szabad mozgást és a munkavégzést is. A műtét a gyakorlatban úgy néz ki, hogy az emlő alsó részéből veszünk ki általában egy körcikkely alakú darabot. Az emlőbimbó ezek után megfelelő magasságba kerül, és a mirigyállományt pedig megformázzuk.
2016. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vegyél megfelelő melltartót, van ami kisebbnek mutatja a melleket, és nagyobb pólót, hogy ne feszüljön rajtad.
2016. ápr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan rá akartok dumálni egy 14 éves lányt, hogy szabassa szét a melleit? Ne már...


Szerintem az az egyedüli utad, hogy elkezded élvezni, hogy ilyen a tested. Enged meg magadnak, hogy örülj neki. Ha valaki néz, akkor hagyd, hogy kicsit élvezd.

2016. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!