Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Utálom a kicsi mellem (? ) =...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a kicsi mellem (? ) = ( 15L

Figyelt kérdés
Szinte semmi mellem,úgy kb kézre foghato, ha odateszem a kezem érzek valamit. Teljes lapos kb. Strand 75A melltartót szoktam felvenni hogy egy kicsi mellem legyen, és a tesom a strandon mindig cseszeget hogy "menj már innen a műmelleiddel" ilyenkor nagyon rosszul érzem magam, foleg hogy a tesomnak nagyon nagy mellei vannak pedig csak 2 évvel idősebb. Ennyi idősen már tok nagy mellei voltak, de nekem :( nékem nincsen és emiatt nem tetszek egy fiúnak sem, őt meg úgy nézik a nagy csocsei miatt. Pedig sokkal rondabb mint en. Ez a baj a mai vilaggal csak a mellre meg seggre mennek (seggem van szerencsere) viszont a noveremnek segge az teljes lapos. De tokmindegy. Általában toppot szoktam hordani, de akkor is már kezdi, hogy minek top, stb. 65A melltarto annyira nagy ram, hogy uristen. Neki meg 85b melle van es ezert buknak ra a fiuk pedig nem szep. Tényleg. Szemuveges, semmi segg, sok pattanás, extra sok szőre van. Szőrös a háta!!!! dagadt is egy kicsit. Nekem jo alakom van, sokan dicserik, mert szoktam fitnesselni,ezért kerek a seggem is. Ugy erzem kifutok a vilagbol amikor azt mondja menjek a mumellemel tok hangosan. Utalom ot. Nekem ez rosszul esik es sirok majdnem. Mosttis szomoru vagyok mert elobb megint beszolt. Sose lesz mellem. Nekem szep az arcom is, meg minden de ha mellem nincs semmire se megyek a szepsegemmel. Utalom magam.. Utalom
2015. szept. 12. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Naaaa... Az arc es a szem sokkal fontosabb mint a mell. :) Ne legyel szomoru, es ne utald magad e miatt. :)
2015. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ugyan már. Nekem például a kis mellű lányok tetszenek, és biztos hogy sokan vannak még így. És vannak olyanok is akiket nem is igazán érdekel a mellméret. Ezen teljesen felesleges rágódnod, mert hülyeség.
2015. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja, de 10/2 sracnak jon be a kis mell. Sot, inkabb 10/1
2015. szept. 12. 18:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem a mell a fontos tehát itt a 10/1 srác 16/F
2015. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
jó hogy nem vonzódnak, olyan mintha egy kisfiút fogdosnának
2015. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj . 15 éves vagy sokat fogsz meg változni. Egyébként tény es való ilyen világot élünk ,hogy sajnos sokkal fontosabb a segg , mell mint a belső értékek DE hidd el akik ezt a szempontot nézik meg először azok olyanok is. Nem lennel több nekik mint egy futó kaland es csak kihasznalnanak. Akkor meg azért panaszkodnal. Szóval fel a fejjel majd jön valaki aki úgy fog szeretni amilyen vagy. A testvereddel pedig ne is foglalkozz elég sajnálatos hogy nem támogat hanem inkább piszkál


18/F

2015. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
neki nagyobb szívás, csak azért ráhajt majd minden nyomorék csakmert van csöcse:DD te a személyiségeddel tarolj a fiúknál:D
2015. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt nagyon sokan írják az ehhez hasonló kérdésekre ("Fiúk, nektek a kicsi vagy a nagy mell jön be jobban?") azt, hogy a kicsi az jobb. Na persze nyilván nem kell elkönyvelni ez alapján azt, hogy ez így is van, mert mindenki más. Bár az én barátomat ez annyira nem érdekli. Majd találsz valakit, akinek úgy fogsz tetszeni, ahogy vagy. ;)
2015. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiúnál fontosabb a szép arc mint a mell, és ha jó segged van az nyerő ;)
2015. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress ronda fiút, ők értékelnek majd téged. Nyílván nem fogsz csúnya fiúval járni ezt érthető, de ez a valóság. A helyes Swag yolo fiúk, akik minden lánynak kellenek megtehetik, hogy csak a külsőre utazzanak és ne érdekelje őket a lányok személyisége, nekik csak egy kis dugás kell minél több csajjal és így eléldegélnek. Érthető, jól teszik én is ezt tenném,ha helyes fiúnak születek, de ronda lettem, apám pocsék genetikai adottságait örököltem. Így én a lányok személyiségét már fontosabnak tartom, mint a külsőt. Barátnőm is lapos, mint te, de mégis szeretem, van a személyiségében valami kedvesség, amit még senkitől sem kaptam, mert más lányok csak csúfoltak, ő meg még helyesnek is tart. Én nekem ő jó így, de ettől még tudom, ha elhagyna nem találnék mást egyhamar, hisz minden lány a helyes swag yolokra hajt, a rondákat meg emberszámba se veszitek. Nekem se kell kövér lány, az valahogy taszít, de vékony, lapos lánnyal, ha személyisége megfog szívesebben lennék, mint egy fullos jó csajjal, aki belül szar személyiségű.
2015. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!