Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 hetes terhes vagyok. A...

Alboin kérdése:

13 hetes terhes vagyok. A méhem teteje kissé be van húzódva. Volt már valakinek ilyen? A babának lesz helye nőni? Olyanokat is kérdeznék akik szív alakú méhhel hordtak ki terhességet.

Figyelt kérdés
Genetikain, minden rendben volt a szonográfus mondta, hogy a méhem teteje kissé be van húzódva. Terhesség előtt nem szólt ay orvosom erről. Volt már valakinek ilyen?

#terhesség #méh #méh behúzódás
2016. ápr. 7. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy tisztában az anatómiával meg a terhességgel, akkor még túl korai neked egy gyerek.


A méh úgy tágul, ahogy a gyerek nö benne, olyan nem lehetséges, hoyg nincs helye!!!!

2016. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

74%-os: Gondolom életedben nem hallottál még kétszarvú méhről, arcuált méhről, septumról.... Ezzel nincs is semmi baj, csak akkor nem kellene lehülyézni a másikat.


Kérdező: Valószínűleg egy kisebb behúzódás nem fog gondot okozni. A nagyobb deformitások vezethetnek koraszüléshez, vetéléshez, de van, hogy kétszarvú méhben is terminusig kihordanak terhességet.

Szerintem ne aggódj, ha eddig egy orvos sem mondta, nem lehet túl jelentős méretű.

2016. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszönöm válaszod. Az első válaszolónak üzenem, képzeld tisztában vagyok az anatómiával...tisztában vagyok azzal,hogy egy anatómiailag megfelelő méh ideálisan tágul.Olvass utána annak amit a második válaszoló írt és talán megérted, miért tettem fel ezt a kérdést.
2016. ápr. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!