Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok....

17 hetes terhes vagyok. Voltam ultrahangon. Az van a papíron hogy a magazati szív bo. Kamrájában egy echogen fókusz látható. Azt mondták hogy ezt általában ráírják a papírra. Debrecenbe csinálták az uh-ot. Én nem tudok megnyugodni, hogy mi ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 00:16
 1/6 anonim válasza:
Szia en azt olvastam rola, hogy artalmatlan es felszivodhat meg. De ha nem az se baj, attol meg egeszseges a baba :)
2016. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleg görény dolgot írt az egyes görgesd tovabb ne izgulj az embrió korban és gyerekkorban elképesztő módon tudnak regeneralódni a babák:)
2016. jan. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es te meg rohadj meg ! :P

Nekem is rá volt írva az elsövel a következö uh.-n már nem. Ne aggódj minden rendben :)

2016. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az elso kommentet toroltek, remelem nem hiszi majd azt a kedves lerdezo, hogy en vagyok a szemet, mert most en lettem az elso :)
2016. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, természetesen annak az 1-esnek szólt aki azt írta vetesd el, de látom törölve lett :)
2016. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!