Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Probléma az, hogyha 18 éves...

Probléma az, hogyha 18 éves lány vagyok,180 cm magas és csak 55 kiló?

Figyelt kérdés
A BMI szerint nagyon vékony,azonban nem tudok hízni alkatilag.

2015. nov. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, az tény, hogy nem éppen az optimális tartományban van a testsúlyod. Nekem a rendszeres, napi 5-6-szori étkezés segített abban, hogy magamra szedjek néhány kilót.
2015. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen, haláltábor-szökevény!

Próbálj felszedni magadra 10 kilót minimum, izmot, zsírt, csak nézz ki valahogy!


Tudom, maúgy mit érzel, én voltam 170/39. Most 53 vagyok, de ne tudd meg. Éjszaka is zabáltam, süti, csoki, főtt kaja... így jött fel nagy nehezen ez a 14 kg, és csinos lettem.

2015. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azon vagyok, hogy hízzak, de nem nagyon megy és esetenként meg annyira teleeszem magam, hogy kihányok mindent. Van egy gyomorproblémám is, ami akadályoz a táplálkozásban és csak speciális ételeket ehetek meg, többnyire zöldséget, gyümölcsöt, natúr szeleteket, magvakat és teljes kiörlésű kenyeret.

Ezeken nem nagyon lehet megvastagodni.

Nem mozgok, igyekszem többet ülni, csak addig, amíg egy pár kiló feljön rám.

2015. nov. 5. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
én örülnék ha 55kg lennék, mondjuk én 160cm vagyok...
2015. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem gond. Igaz, volt két méteres barátnőm is.
2016. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!