Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert erzem a gyurut?

Miert erzem a gyurut?

Figyelt kérdés

Par napig hordtam gyurut, de levettem es ugyanugy erzem, mintha ott lenne. Nagyon idegesit mar,de nem folyamatosan erzem. Mikor hordtam es levettem akkor is ereztem, de mindig visszavettem a gyurut, hogy megoldjam a dolgot.

Ez mikor fog elmulni?



2016. ápr. 11. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól feltoltad? Én is éreztem pár napig, azért, mert foglalkoztam vele. Ez lehet inkább pszichés így :)

Próbáld meg edzeni a hüvelyizmaid. Ha jó helyen van nem szabad érezni. Próbáltad igazgatni? Mármint nem kivenni, hanem más irányból tolni. Nekem pl. felfelé kellett tolnom, nem hátra, mert csak a vége lógott le oda ahol már érzem. Viszont be is akadt egy helyre, (a hüvelyem hajlata, a bumeráng törésébe, ide kell picit felfelé tolni) amióta ezt megtaláltam, azóta a helyén maradt mintha be lenne betonozva :D

2016. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En rendes gyururol irtam es az ujjamon erzem, mintha meg rajta lenne, pedig mar nincs.

Kicsit felreertettuk egymast, en sem fogalmaztam egyertelmuen, de azert ment a zold kez!! :)))

2016. ápr. 12. 02:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Bakker, ez a "Nők egészsége" rovat!

De irigyellek, amiért az a legfőbb problémád, hogy érzed a levetett gyűrűt az ujjadon!

Nagyon eseménytelen életed lehet, ha képes vagy emiatt egy kérdést kiírni. Már bocsánat.

2016. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaaa, teljesen a női téma miatt a hüvelygyűrűre gondoltam :D Mert azt is le lehet venni és érezni, fura lehet stb xD Bocsi! :D

Amúgy így voltam már, sőt kicsit ki is száradt a bőröm alatt, de pár nap amúgy mire a megszokás és az idegek is felfogják :D

2016. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mas ujjamon nem ereztem, csak az egyiken es mar aggasztott a dolog.

Koszonom a valaszokat! :)

2016. ápr. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!