Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktátok valahogyan "álcázni"...

Szoktátok valahogyan "álcázni" a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Nekem több kínos eset is volt, amikor éreztem, hogy ki kell mennem betétet cserélni, kikérezkedtem, de valamelyik barátnőm utánam szólt, hogy mi a baj és nem akartam ott mindenki előtt mondani hogy ki kell mennem cserélni. Szegény azt hitte haragszom rá, mert nem tudtam hirtelen mit válaszolni, és éreztem, hogy már nagyon sietnem kell. Vagy másik eset, amikor a barátnőimmel össze ülünk a suliba, (és ugye a falnak is füle van alapon) nem tudunk erről a témáról beszélni, mert ha csak meghallják a fiúk azt a szót, akkor több hónapig szívatnak vele ( személyes tapasztalat).


Neked van valami kis "álcázó szó" rá amivel könnyen lehet róla beszélni és ha meg is hallják ,nem jönnek rá miről van szó? Örülnék ha megosztanád velünk.


2010. ápr. 6. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
bár már kinöttem abbol a korból,amikor a menstruáció ciki,de tizenévesen se fujtam fel tulzottan a dolgot,a "megyek wc-re" alatt ért mindenki amit akar...mit kell ezen kifejteni,hogy minek mész?
2010. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van álcázó szó Mikulás, vörös ördög. de ezeket már a fiúk is ismerik. Egyszerűen azt mondod- bocsánat, mindjárt ki kell menned a mosdóba.
2010. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk itt értem arra is, hogy amikor kedvtelen volt az egyik barátnőm, megkérdeztük, hogy megvan? mondta hogy igen. És nem tudom de a fiúknak érzéke van, hogy meghallják az ilyet pedig még csak nem is hangosan kérdeztük. És rögtön jött oda hozzánk, hogy juj valakinek piros napjai vannak, együtt érez velünk, hoppá mégse mivel fiú és neki nincsenek ilyen gondjai. Ez hosszú távon nagyon idegesítő.
2010. ápr. 6. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd kinövik. Addig meg találjatok ki ti magatoknak valami szót, amit megbeszéltek egymás között. Gondolod, hogy ha mi ideírunk egyet, azt nem fogja mindenki ismerni?


Vagy beszéljétek meg, hogy nem kérdeztek ilyesmit egymástól hangosan. A másik is bele tud képzelni, és a tapintat meg nemcsak barátnők, de idegenek között is előny.

2010. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel a dobtunk szót használjuk. Ez így elég hülyén hangzik, de bevált! :)
2010. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ez azért volt ciki,mert én elájultam a tavalyi nyolcadik osztályom elött kétszer is.A fiúk jöttek miután jobban lettem,hogy miért volt ez?!Én meg akkor hirtelen nem tudtam semmit mondani és inkább elrohantam!!!tök ciki volt.Mi akkor szoktunk erről beszélni,ha a wc-be vagyunk csak mi,ott fiúk nincsenek.:)
2010. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!