Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruácio elöjele lehet?

A menstruácio elöjele lehet?

Figyelt kérdés

13/5 éves vagyok és félek, hogy nem fog megjonni.:/

-Két/Két es fél éve nö a mellem

-1,5 eve szörösödöm (fent is lent is)

-feherfolyasom 2 éve van

-most pl. Egesz nap fajt az alhasam.

Szerintetek? Legyszi értelmes vàlaszokat kérnék :)



2016. ápr. 16. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár az is. De ne akard ennyire, hogy megjöjjön, utána már csak átkozni fogod. :D Egy ismerősömnek 17 évesen jött meg először.
2016. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom olvastam hogy ne vàrjam annyira stb, de en akkor is nagyon izgulok xD
2016. ápr. 17. 04:57
 3/4 anonim válasza:

Szerintem, ha túl leszel az elsőn már nem az "xD" lesz az a hangulatjel, amivel le fogod írni a helyzeted.


Egyébként ne várd, addig jó, míg nem kell vele bajlódnod. Persze nem feltétlen fájdalmas (nekem 12 évesen jött meg, annyira fájt előtte a hasam, hogy anyukám orvoshoz akart vinni), viszont mindenképpen kötöttségeket jelent, például nem akkor mész fürdőbe, amikor akarsz, és hasonlók.

17/L.

2016. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy néz ki,hogy meg fog jönni.A barna folyás még biztosabb jel.De ha barna folyást veszel észre,akkor nem lehet tudni,hogy egy óra múlva lesz rendes vér,vagy 3 hónap múlva.Viszont tényleg ne várd😂 Nekem az első olyan volt mintha belülről marnák az alhasam.Nagyon rossz volt...azóta elviselhető...
2016. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!