Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emiatt is késhet a menzeszem?

Emiatt is késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 napja késik a menzeszem, a párommal igaz gyakran szeretkezünk, de mindig használunk gumit, amit időben fel is húz. Az aktus után mindig megnézzük hogy kiszakadt - e, és nem tapasztaltunk ilyet. A dédmamámnak egy hete van hátra, és meg fog halni, továbbá félek hogy nem vesznek fel egy bizonyos iskolába, ahova kell egy jó fizikum, emiatt gyakran edzek és járok futni, szinte túlterhel ez a sok gond. Késhet emiatt, vagy a szex felől fújhat még is a szél? (Amit kétlek, mert én magam is leellenőrzöm mindig.)

2016. ápr. 23. 15:43
 1/2 anonim válasza:
A stressz miatt bármikor késhet a menzesz.
2016. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én anno amikor kórházban voltam mononukleózissal, utána nem jött meg már 6 napja, kétségbe voltam esve, rákérddeztem az orvosomnál, azt mondta ne aggódjak akkor se, ha kimarad, a szteroidok miatt. Másnapra megjött.


Nagy valószínűséggel lehet a túlterheltség miatt, de ha megnyugtatna, csinálj egy tesztet.

2016. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!