Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így normális? 1 napig...

Ez így normális? 1 napig tartott a menstruációm.

Figyelt kérdés

Még 3napja este felé megjött, másnap végig kitartott, de éjszaka nem véreztem semmit, és tegnap egész nap. Ma se jött még egy csep se, mintha vége is lenne, pedig ál.5 napig tart. Ez normális, veletek szokott ilyen lenni?

13/L



2016. ápr. 24. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Te még fiatal vagy nálad normális. Még nem állt be rendszeresre. Nekem még most is szokott ilyen lenni, de nekem betegség. Van hogy 3 hónapig nem jön meg utána napokat vérzek. Aztán most én is úgy voltam,hogy csak egy napot véreztem. Ha rendszeres lesz menj el orvoshoz. Én akkor mentem mikor nem jött meg+ 2 csíkos lett a tesztem. Azt hittük a párommal,hogy baba aztán kiderült,hogy ciszta :(
2016. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!