Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sejtem, hogy nagy a baj, de...

Sejtem, hogy nagy a baj, de meg is mi?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél hete viszket a szemeremajkam. Egy hete viszont hófehér túrós állagú, darabos folyasom (vagy nem is tudom mi ez) van. Nem faj, csak viszket..gomba lesz gondolom...sajnos nyilvános WC-re is járok. Külsőleg semmilyen változás nincs, de megőrülök. Azert vártam vele mert "hátha elmúlik" illetve holnap fog meg jonni igy az orvos egy hetet var.

Ha esetleg kesik, szerdán elmenjek orvoshoz? Mi lehet? Gondolom menstrualva semmit nem fog látni, ugy nem is lehet vizsgálatra menni. Koszi a válaszokat!

L/23



2016. ápr. 25. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél patikában canesten hüvelykúpot és kenőcsöt.
2016. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell drámázni, hüvelygomba, a nők nagy részét érinti. Ahogy az első mondja, Canesten.
2016. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hurrá...köszi szepen a válaszokat!
2016. ápr. 25. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Cannesten kombi szinte biztos hogy elmulasztja, ha gomba, már pedig ez annak tűnik.
2016. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!