Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Háziorvos felírhatja a fogamzá...

Háziorvos felírhatja a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Benne van a rendszerben, hogy milyet szedek, vagy honnan tudja, hogy milyet kell felírnia?

2016. ápr. 26. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem írhatja fel.
2016. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felírhatja, ha előtte nőgyógyász már felírta és erről van papírod. Van olyan doki aki igazolást kér, hogy 1 évig felírhatja mert elmentél a rákszűrésre. Van amelyik nem. Nekem ezt nem kérte a doki, de mondanom kellett hogy milyet szedek. El is küldött vérvételre, hogy ő is lássa, hogy minden rendben.
2016. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De felírhatja. Bemész, megmondod, hogy milyet szedsz és felírja.
2016. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én még gyerekorvoshoz jártam, mert nappalin tanultam . ő is felírta nekem. vittem a nőgyógyászos leletemet és az alapján felírta.

de nyilván ha még nem is szedsz fogamzásgátlót,akkor ne háziorvost kérj meg rá,hogy írjon fel. hanem először nőgyógyász.aztán ha bevált, akkor elég évente menni a rákszűrésre a nőgyógyászhoz. receptért meg elég háziorvoshoz menni.

amúgy biztos van aki nem akarja felírni, de szerintem a többség felírja,ha már szeded.

nekem a bőrgyógyászos gyógyszereimet is felírja a háziorvos, nem kell 3 havonta fél napot ülni így a bőrgyógyászaton.

2016. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Már szedek egyfajtát, tehát nyilván nem azt akarom, hogy ő döntse el a típust, csak nem akarok 3 órát ülni a 20 mp-ért a nőgyógyásznál, azért kérdeztem.

2016. ápr. 26. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell kivárni a sort a nőgyógyásznál, ha csak receptet íratni mész, sőt a háziorvosnál sem.
2016. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor betolakodok mások elé, vagy hogy van ez?
2016. ápr. 26. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mondod, hogy te csak receptért jöttél. De az orvos is szokta mondani vagy valahol ki is van írva, hogy aki receptért megy, annak nem kell kivárni a sort.
2016. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így simán. Bár kérhet papírt, ez dokifüggő. Konkrétan receptért nálunk se a nőgyógyásznál se a házidokinál nem kell várni. Kijön az asszisztens tb kártyát oda kell adni és mondani hogy recepért jöttél, 15-20perc múlva kihozza kb. Egyszerre többet szokott.
2016. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!